Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek, mondjátok el a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, mondjátok el a véleményeteket. Mégis mit jelentene számotokra ha egy párkapcsoaltban az a személy aki a legfontosabb számodra a szemedbe hazudna, miközben te végig tisztában vagy vele, hogy ezt teszi?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú történet lesz, elnézést kérek mindenkitől.


2 éve élek egy boldog párkapcsolatban, csak az után jöttünk össze hogy mindketten kellőképp ismertük a másikat (kb. fél év ismeretség után) és egy kedves, helyes, odaadó és rendes embernek ismertem meg (kinézetre és belsőre is 100%-ban az esetem volt)és soha egyetlen pillanatig sem feltételeztem volna róla hogy képes lenne nekem hazudni, megcsalni vagy bármilyen hasonlóan aljas módon bánni velem.

És így 2 év után mégis megtörtént.

Iskolai kiránduláson voltunk egy európai nagyvárosban, éjjel természetesen elindultunk felfedezni a belváros bárjait. Nagyon jól elvoltunk az összes ismerősünkkel is jól szórakoztunk. Az utolsó bárban összeismerkedtünk néhány külföldi sráccal. Én és Ő beszéltünk legjobban angolul szóval dumáltunk velük és söröztünk. Amikor már az utcán a szállásunk felé indultunk még elkísértek minket egy darabon. Ez alatt a séta alatt egyikükkel feltűnően sokat beszélt a párom, de ilyet csak nem szólok meg, hiszen ismerkedtünk csak. Akkor kezdett gyanússá válni amikor megadta neki az Instagram profilját.

Másnap indultunk haza, és reggel azt mondta nekem hogy írt neki a srác hogy mi a neve facebookon. Még ez is rendben volt.

A buszon nekem volt mobilnetem, neki nem így odaadtam hogy arról felmehessen esetleg ha meg akar nézni valamit. Miután megérkeztünk hazamentem de csak másnap este vettem észre hogy bejelentkezve maradt a messengerre, ezt is úgy hogy a srác képe ugrott ki mivel irogattak.

Soha nem voltam passzív-agresszív vagy esetleg irányító és elnyomó típus, de őszintén kérdem melyikőtök nem nyitotta volna meg az üzenetet ha ezt látja ?

Így hát rámentem, és bár ne tettem volna. A párom vette fel facebookon, pedig azt mondta nekem hogy a srác jelölte be, valamint olyan dolgokat írt neki (a srácnak) amik nem igazán férnek bele az "ismerkedés" fogalmába: Gyönyörű mosolyod van, helyes és jól kinéző fiú vagy, kedvellek, innék veled egy italt.... és hasonlók.

Másnap nem tudtam mit tegyek, el akartam neki mondani hogy láttam és hogy miért tette ezt, de nem tudtam.

Megpróbáltam megkérni hogy mutassa meg a messengerét mert szeretnék megmutatni rajta valamit (ez mellesleg igaz is volt, nem a beszélgetésükre akartam közvetlenül rámenni, hanem egy komplett másik dologra) de teljesen ideges lett és kiabált hogy ne nyúljak a telefonjához (régebben soha nem volt gond ilyesmi) amikor pedig megkérdeztem hogy esetleg rejteget-e valamit vagy nem kéne valamit látnom védekezésképp felhozta hogy biztos nem bízok benne és hogy miket gondolok róla, kiknek irogat Ő.... majd egy rövidebb veszekedés után odajött és azt mondta, egyenest a szemembe, miközben mosolygott: " Soha nem hazudnék neked és nincs semmi rejtegetni valóm csak a barátnőmmel irogatok akit jobban megismertem a kiránduláson " ...

Ott és akkor megsemmisültem, egy olyan érzés tűnt el amit sziklaszilárdnak éreztem... nem tudtam mit mondani, de persze ő nem értette miért vagyok ilyen.

Az ember akit a legközelebb engedtem magamhoz és két éven keresztül megadtam volna vagy meg is adtam neki bármit, elém áll és a szemembe hazudik miközben a aljasság mosolya mögé rejti valódi gondolatait.

Csak hazamentem mintha minden rendben lett volna és lefeküdtem pár óra múlva hallom hogy pittyeg a telefon, elfejetettem kilépni a fiókjából... újra a sráccal írt... már nem nyitottam meg, nem voltam rá kíváncsi, elég volt látnom a megjelenő buborékokban lévő szöveget hogy tudjam ugyanolyan hangnemben ír neki ugyanolyan dolgokat.... nekem pedig azt mondja csak velem beszél most.

Itt tartok most, összetörten, tanácstalanul, elveszve.


Tudom hogy ez nem egy fórum, reddit vagy hasonló. De ha eljutottál idáig akkor köszönöm neked, hogy elolvastad ezt az egészet, muszáj volt kiírnom magamból... kérlek csak akkor írj bármit ha kultúráltan és tapintatosan tudod megtenni... köszönöm előre is.



2016. júl. 3. 08:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, milyen a nő aki a te eseted.....

Én is így jártam csak nőként.

2016. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

A szemedbe hazudott, nem is kicsi dologban...

Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha a bizalom elszáll, akkor annak a kapcsolatnak vége. Legalábbis én a helyedben véget vetnék neki.

2016. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Biztos rosszul esik. A csalódás már csak ilyen, volt benne részem nekem is.

Csak annyit tudsz tenni hogy végetvetsz a kapcsoltnak. Mert gondolom ezt elfelejteni nem fogod, ha már eddig jutottál hogy ide írtál.

Sokan azt mondanák hogy nincs ebben semmi rossz, hiszen meg se csalt... Szerintem meg elég az hogy képes szemrebbenés nélkül az arcodba hazudni, kb felér egy megcsalással.

Gondolom olyan 20 körüliek vagytok, még előtted az élet megtalálhatod aki tényleg a társad lesz. Vigasztaljon hogy nem felnőttként gyerekkel a hátatok mögött történt mindez.

Ebből is tanultál valamit, nem kell feltétel nélkül megbízni senkiben sem. Valamint hogy a nők sem különbek a férfiaknál.

2016. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a p**csat, emberileg leszerepelt. Tudod, az oszinteseg, huseg draga dolog, ne vard olcso emberektol. Plane ilyen olcso r***bncoktol. Mindenkepp szembesitsd vele, hogy tudod mit tett, ne is probalja magat kimagyarazni.
2016. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#1, nem értem, pontosan mire gondolsz ?

Én úgy értettem, hogy külsőre minden része olyan volt mint amilyenre mindig is vágytam (nem, egyáltalán nem szőke, nagy mellű bombázó), belsőre pedig leírtam hogy milyennek ismertem meg.


#2,3, Nagyon sokat gondolkoztam az eset óta..... eleve nem szoktam ide írni ennyire személyes dolgokat, de mivel a barátaim jelenleg szóba sem jöhetnek ezért úgy éreztem muszáj hogy valaki tudjon erről és véleményt alkosson. Valóban nem megcsalás de egyetértek azzal amit írtál .... aki a "szerelmének" képes így hazudni az tényleg nem érezhet már sokat a másik iránt. És igen, 20 körüliek vagyunk.

2016. júl. 3. 09:20
 6/35 A kérdező kommentje:
#4, Kedden jön hozzám, úgy döntöttem akkor elmondom neki...
2016. júl. 3. 09:21
 7/35 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy mekkorát csalódtál. Ezek után nem fogsz tudni bízni benne, csinálhat bármit. Sajnálom, borzasztó lehet. :(
2016. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett .
2016. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Kuka a csaj,egy r.i.banc
2016. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#7 nem tagadom, tényleg az. Minden egyes éjjel csak magamba roskadva és a gondolataimba mélyedve fekszek itthon. Nem tagadom és nem szégyellem férfi létemre sem...

Mellesleg mindannyiótoknak jár a zöld kéz. Már csak azért is járna mert elolvastátok az egészet, de ez mellett köszönöm hogy elmondtátok a véleményeteket is, sokat segít.

2016. júl. 3. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!