Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondjátok egy fiúnak, hogy majd szóltok, ha ráértek, akkor az tulajdonképpen elutasítás?

Figyelt kérdés

Egyszer már találkoztam a lánnyal, kb. 1 hónapja beszélgetünk, többször is lehívtam, de sajnos nem ér rá. Tudom, hogy sok dolga van, de kétlem, hogy 1 órát ne tudna bárki is a másikra szánni.


Azt mondta, hogy majd szól, ha ráér.

Ez nekem nagyon elutasítás szagú, viszont olyan közvetlen és kedves, ha kérdezem vagy beszélgetek vele, akkor mindig sokat ír, ezért nem igazán értem, hogy mi a helyzet.


Direkt meg is kérdeztem tőle személyesen, hogy van-e kedve találkozni, azt mondta igen, bár tudom, hogy ez nem jelent semmit.

18/F


2016. febr. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos suli+meló+házimunka+másodálás:'D
2016. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok lány de szerintem ki lehet azt következtetni hogy ha igazán találkozni szeretne veled akkor te lennél számára az első. Én is ugyanígy szoktam halasztgatni a végtelenségig az olyan dolgokat amiket nem akarok megcsinálni
2016. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom.
2016. febr. 3. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
2. rájöttem mier nem tanulok xD
2016. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem erdekled ot max csak baratnak
2016. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szomorú
2016. febr. 3. 19:40
 7/8 anonim válasza:
Mizu azota?
2017. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát egy igen régi kérdés, de amit sejtettem. Nem is akart már találkozni, volt egy másik srác, akivel összejött. Egyik napról a másikra szóba sem állt velem... Igazán gerinctelen volt
2017. jún. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!