Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Le vagyok törve

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Le vagyok törve

Figyelt kérdés

Ha van időd kérlek segíts


Van egy lány akibe 4 éve szerelmes vagyok, ezt kb egy hónapja mondtam el neki. Azt mondta hogy ő másba szerelmes, méghozzá a legjobb haveromba, és ami a legrosszabb hogy osztálytàrsak vagyunk mind a hárman... Azóta is emésztem magam fogytam 3 kilót, és 2 hetet otthon voltam ez miatt. A lány mondta hogy nem akart letörni, és megvigasztalt, bizalmas információkat mondott arról akibe szerelmes és megkért hogy ne mondjam el neki, és megpuszilta az arcom és rám mosolygott. Ettől rögtön "életre keltem" és jobban vagyok de még mindig olyan rossz belegondolni hogy karàcsonykor mi lesz, mert úgy képzeltem el hogy majd találkozunk beszélgetünk, elmegyünk korcsolyázni, ilyenek. Ehelyett mi? .....

Rossz még mindig és ami még rosszabb hogy TALÁN a legjobb haverom (akibe ugye szerelmes) lehet hogy ő is szerelmes belé. Hogy tudnàm elterelni a hangulatom? Haverok mondtàk hogy meghívnak mekibe, pizzázni meg minden, ők fizetik stb, de én nem akartam, nincs hozzá még életerőm. Ja amúgy ők tudtàk mi történt.

Szüleim, tesóm, unokatesók, nagyszülők is mind tudjàk és mindig kedveskedni akarnak de ettől még inkább szánalmasnak érzem magam vagy valahogy így.

Mit tehetnék? Még 2 évig látom őt, elmenni a suliból nem akarok mert a többi a városban a legalja iskola, a legközelebbi jó pedig 1 órára van ha nem több



2016. nov. 22. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj szegény :(

Ha van kedved írj és kitalálunk valamit :)

2016. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem szeret viszont akkor ezt kénytelen leszel elfogadni. Az élet nem mindig úgy alakul ahogy azt eltervezzük. Teljesen felesleges a kardodba dőlni és azon gondolkodni, hogy milyen szép lett volna vele, mert az nem a valóság. Ilyenkor kell a legjobban összeszedned magad és megpróbálni elfelejteni a lányt. Éld az életed, ne hagyd, hogy az ilyen dolgok elrontsák. Nem 1x leszel szerelmes az életben. Meg fogod találni azt aki viszont szeret és el is fogod felejteni a rossz dolgokat. És ne itt várd a megváltást, kezd valamit magaddal. Mikor szerelmo bánatom volt elkezdtem edzeni. Nagyon jól levezettem vele a feszkót és még izmosodtam is tőle. :)
2016. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát próbáljak meg ugyanolyan lenni mint voltam?

Nehezen fog menni

2016. nov. 22. 22:25
 4/6 Durmits Ákos válasza:
Keress olyan elfoglaltságot amihez semmi köze a csajnak,probálj ki más dolgokat,szerezz élményeket.
2016. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem kijárni suli után falura (merthogy városban lakom) és az erdőben, mindenkitől távol edzek folyamatosan, keményen, kb másfél, 2 órát, leizzadok és tényleg minden gondom elszáll. Elég jó érzés ez valahogy hogy semmire nem gondolok ilyenkor..
2016. nov. 23. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy rosszul fogod még egy ideig érezni magad. De nem vagy erre köteles.

Látsz más csajt, akinek a stílusa megfog?

Ha igen, vele már ne várj négy évet. Vagy kettőt se. Minél előbb új lányra kell szemet vetned. Nem is feltétlenül azért, mert szerelmes vagy, de hogy csillapítsd a fájdalmaid.

Persze egyik nem zárja ki a másikat.

2016. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!