Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lánynak korai az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lánynak korai az összeköltözés a párjával?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen
2016. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony hogy az.
2016. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon
2016. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miből fizetned a lakást,rezsit?Bejelentett,állandó munkád van?Tudsz főzni,mosni?Ugyanis ezek kellenek a külön élethez.
2016. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
igen az. jó reggelt!
2016. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha önmagában a korodat vesszük akkor is, de gondolom a kapcsolatod sem tarthat elég régóta ehhez. Nem hinném, hogy elég jól ismeritek egymást ahhoz, hogy összeköltözzetek. Na meg úgy nem csak kézen fogva sétálnátok, nyáladzanátok romantikusan, hanem pénzt keresni, a hétköznapi teendőket is csinálni kéne... Feltételezem a barátod sem sokkal idősebb nálad, az meg aztán teljesen kizárt, hogy ketten diákmunkából suli mellett eltartsátok magatokat, főleg ha az albérletet is fizetni kéne. Ráértek még ezzel pár évet, ha kitart addig a kapcsolat. 17/L
2016. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
:D haaat elegge az :D
2016. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom is 16 volt mikor annak idején hozzám költözött. Nem azzal volt a baj, hogy fiatal, mert most is ugyan olyan lusta mint volt.

Diák munkát ennyi évesen is lehet csinálni. De ha külön költözöl akkor már nem játszhatod el azt amit otthon. Hogy ha épp arról van szó hogy mit tehetsz meg és mit nem akkor fúh "Én már felnőtt vagyok" ha meg felelősséget kell vállalni valamiért akkor "jaj mit vársz tőlem még csak 16 vagyok. Ha tudsz minden helyzetben felnőttként viselkedni szerintem csak akkor éri meg összeköltözni a pároddal.

2016. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Természetesen.

Én most nemrég töltöttem be a 16-ot,igaz,hogy nekem most nincs is barátom,de én nem gondolom,hogy egy 16 éves lánynak elkéne költöznie a barátjához. Éljen a családjával,szüleivel,hozzátartozóival.Amúgy kedves kérdező! Mennyi ideje vagytok együtt?

2016. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem régiben alkalmam adódott megismerni egy lányt, kocka vagyok, lényeg, hogy a pasijának az akjáról feljött és jött velünk játszani. Skypon is és facebookon is felvettem egyik ismerősömmel.

Elmesélte, hogy nagyszüleivel kellene élnie, de hogy ők mennyire csak szidják meg nem foglalkoznak vele, így már hónapok óta a pasijánál van, ott lakik (16 éves a csaj, csak jövőre lesz 17).

Amúgy a pasija az 22 éves és dolgozik..


Na elmesélte, hogy 2 éve vannak együtt és most 2 év után, januárba feküdt le először a gyerekkel, de már ott tartanak, hogy terhes a csaj. Eddig legalább is max másfél hónapos.

És elmondta, hogy a pasija megakarja tartani a gyereket, először ő bizonytalan volt, majd végül hozzám vágta (miután megmondtam neki a szabad véleményem, hogy gyereknek nem való gyerek és hogy tönkre fogja tenni az életét vele) hogy megfogja tartani a gyereket...


Na én az ilyen embereknek tudod gratulálni, főleg 22 évesnek ennyi esze legyen, mert megértem a 16 éves hülye gyereket, mert "jajj szeretlek életem, érted bármit" felfogással.

De 22 évesnek ennyire ne legyen semmi esze, hogy ne tegye tönkre az életét a lánynak :)

2016. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!