Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Érez valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem a középiskolát, és van egy osztálytársam aki tetszik. Nem igazán egy a baráti körünk, eddig párszor beszéltem vala, de óra közben gyakran érzem magamon a tekintetét, ha odanézek akkor nem fordul el, néz tovább és mosolyog.

A folyosón is gyakran össze-összenézünk, de nem akarok semmit beleképzelni, mert lehet hogy csak barátilag közeledik hozzám.

Egyébként elég csendes, akikkel jóban van azok szerint rendes.

Én is inkább csendesebb vagyok, de egyáltalán nem visszahúzódó, egyszerűen csak nem nagyhangú, külsőre sokan mondták hogy szép vagyok (bár én nem látom magam szépnek).

Mindketten jó tanulók vagyunk, és szerintem lehetne közös témánk is.

Mit gondoltok? Hogyan közeledjek hozzá? Tetszhetek neki egyáltalán?

(Bocsánat ha hosszú és zavaros lett :"D)

15/L



2016. nov. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni, osztálytársak vagytok, szóval biztos lesz közös téma:) csak így tudhatod meg, hogy akar e tőled valamit, mi nem fogjuk tudni megmondani.. :)
2016. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az első jól mondja. És ha rád mosolyog, mosolyogj vissza rá. Az alapján amit leírtál, biztos összeilletek! :)
2016. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja egyetértek az előzőekkel nyugodtan beszélj vele. Először nem igazán mertem kőzeledni az új fiúhoz az osztályban, de utána nagyon jól sikerült a barátkozás és több is lett, mint egy barátság. Hajrá csajszi!
2016. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Így leírás alapjan összeilletek!:)

Szerintem várd meg míg megteszi az első lépést (nálam eddig sose sült el jól ha én kezdeményeztem.. utólag mindig vége lett).

Ha találsz egy közös témát, vagy esetleg hobbit akkor azt feltétlen használd ki!


Én mindenesetre drukkolok nektek ;)


Még valami..

Bocs hogy ide spamelek de teljesen tanácstalan vagyok... kérlek vess egy pillantást a kérdésemre (esetleg a többi válaszoló is). :((


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Mégegyszer bocsánat!

2016. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat! :)

Várok még válaszokat!

2016. nov. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!