Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csendes fiukent hogy legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes fiukent hogy legyek bátrabb a lánnyal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval bármelyik lánnyal a legnagyobb nyugalomban beszélgetek röhögünk de a lány aki tetszik már ha meglátom rá gorcsolok h mi lesz. Mit tegyek?
2016. nov. 25. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez teljesen természetes. Beszélgess vele úgy, hogy bele kébzelsz már akár a haverodat anyukád vagy valakit. Lassan bele fogsz jönni harjá!
2016. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lazulj el. Gondold végig úgyse örökre akarod akkor minek erölködni?
2016. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem rágörcsölni :) Jó tudom ezt könnyű mondani,én is ugyan ilyen vagyok..Ha más nem írj rá facebookon és utána élőben talán kicsit könnyebb lesz.Ha nem mersz ott sem kommunikálni vele csak úgy, akkor várd meg a szülinapját/névnapját vagy keress valami okot ami miatt írhatsz neki.Sok sikert!
2016. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!