Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt mire jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt mire jó?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam egy fiúval és minden jól ment majd hirtelen szakítottunk egy osztály társam miatt. De meg maradtunk közeli barátok (Volt olyan mikor együtt mentünk be a városba és ő kérdezett a lányokról én meg elmondtam a véleményem és fordítva is így volt A suliba volt szüreti bál idén akkor még együtt múlattunk táncoltunk.) Most meg két hete történt, hogy az aki miatt szét mentünk valamit mondót neki és azóta folyton belém köt lenézve beszél hozzám. Én kedves vagyok hozzá de múltkor már köszöni se voltam hajlandó és erre meg a csaj azt mondta na látod -a fiú neve- nem is olyan jó barátod. De én vigasztaltam mikor meg halt a rokona és mindig nekem öntötte ki a szívét.

2016. nov. 26. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát figyu. Úgy tűnik, hogy az a csaj valamiért többet jelent neki, mint te. Hiszen alapból miatta szakítottatok, ne csodálkozz, hogy így tudja manipulálni. Az a lány csak kavarja a sz*rt, valószínűleg azért, mert őelőtte a fiú veled járt és mivel még mindig jóban vagytok, továbbra is veszélyforrásként tekint rád. Meg akar szabadulni tőled, hogy a fiú csak és kizárólag az övé legyen. Féltékeny. Azt hiszi, hogy még mindig van valami közted és a srác között. Igazából ez a fiútól is furcsa, miért hagyná, hogy az a csajszi az orránál fogva vezesse, és miért hiszi el, akármit is mondott rólad, ha egyszer jóban vagytok? Próbálj meg négyszemközt beszélgetni a sráccal, deríts ki, hogy mit mondott neki a lány rólad. Igazából a srácnak döntenie kéne, hogy melyikőtök fontosabb neki.
2016. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!