Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt most mire véljem? (Hosszan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? (Hosszan írtam)

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamról lenne szó. Külföldön élek,a srác tavaly májusban jött,akkor még szinte semennyire nem beszélt angolul.

Sokat segítettem neki kisebb dolgokban,mutattam neki a sulit,hasonlók és össze is barátkoztunk.

Mostmár ott tartunk,hogy beszéli kisebb-nagyobb hibákkal a nyelvet,irogattunk is.

Viszont az utóbbi hetekben a viselkedése igen érdekes,ugyanis ezek történtek (megpróbálok érthetően fogalmazni):

-Kezdődött azzal,hogy amikor csak ketten voltunk és vártuk a fizikatanárt,egymással szemben álltunk,nekidőlve a falnak és szemeztünk 20 masodpercen keresztül halványan mosolyogva.

-Elkezdtünk mégtöbbet beszélni. Nagyon sokat nevetünk a közös óráinkon.

-Rámírt amikor beteg voltam,hogy mi történt?és hogy jól vagyok-e. Na meg hogy hiányzok....

-Jöttem ki földrajzról,direkt szembejött velem és megállt,nagyon közel állt hozzám,és mintha a karját nyújtotta volna hogy megöleljen,dee félúton megállt a keze és inkább csak odahajolt és megkérdezte hogy minden rendben-e.

-Az egyik óránkon nagyon közel jött hozzám többször is,nevettetett,és a vállamra rakta fejét amikor a tanárnak mutattam a rajzaim.

-Ma a hátam mögül elémkocogott,tenyerét az enyémre tette mintha pacsiznánk,de közben az ujjainkat nem kulcsoltuk össze,csak sétáltunk.


Na most,az a helyzet hogy állítólag van barátnője,de igen zavaros ez az egész mert lehet csak pletyka,de egy csajjal tényleg sokat lóg együtt,akit nekem be is mutatott mint barát.


Kezdek összezavarodni,tényleg érezne valamit irántam? És ha igen,hogyan kezeljem? (Nekem is tetszik,nem is kicsit)..



2016. okt. 21. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Tegyél utalásokat(arra h bírod),próbáld meg kideríteni h igaz e a pletyka.Aztán pedig nyiss felé,lehet h ő félénk.
2016. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki. Vagy szimplán szivar. Próbáld meg a témára terelni a szót és figyelni a reakcióit.
2016. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!