Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tiszta ideg vagyok van meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta ideg vagyok van meg tovabb?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nagyon csunyan osszevesztem es nagyon megbantott (le k*rv*zott, ugy higy en tenyleg nem az a fajta lany vagyok. Adok magamra a jegyeim nagyon jok 14 eves letemre meg nem volt baratom meg ilyenek) es en ugy erzem hogy szeretem mert en meg nem voltam szerelmes de ha ez ilyen szar akkor nem is akarok. Ez a fiu azt mondta nekem sokszor h szeret stb. stb. Tegnap le is tiltottam annyira felidegesitett de a baratnom feloldotta es ma ram irt es meg jobban osszevesztunk. Lek*rv*zott ez faj a legjobban az egeszben. Most mit tegyek? Hogyan lepjek tul ezen az egeszen?

2016. nov. 26. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!Hogy lépj túl?Kösd le magad valamivel!Tanulj, tervezgesd a továbbtanulást, lógj a barátaiddal, ismerkedj, barátkozz, sportolj, csináld azt ami nagyon érdekel és nagyon le tud kötni, hogy elvond a figyelmed róla!Nem érdemel meg téged.És persze nyugodj meg! :)
2016. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ugy lesz😊
2016. nov. 26. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég buta vagy, ha ezek után még futsz utána.
2016. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát igazából fiatal vagy még ehhez, és nem kell az ilyennel foglalkozni mert csak fel akarja magára hívni a figyelmet, tovább kell lépni, és egy idő után majd megunja, lehet hogy még egy párszor beszól de ilyen dolgokon nem kell idegeskedni, van ideges emberből elég :I
2016. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem futok utana
2016. nov. 26. 19:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsere mem egy suliba jarunk
2016. nov. 26. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
14 éves létedre még nem volt barátod, ejjha! Ezt most úgy mondtad, mintha 20 éves lennél.
2016. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: az a szomorú, hogy a mai világban tényleg ritka az, akinek ennyi idősen nem volt még senkije.

Kérdező: ne idegesítsd magad rajta, szánalmas ha neki az a jó hogy bánthat valakit olyasmivel, ami nem igaz. Lépj túl rajta, és írd meg neki hogy hagyjon békén. Kitartás! :)

2016. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szomorú.
2016. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!