Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön anyum barátnője! Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön anyum barátnője! Ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt a szülinapom, de anyum barátnője nem tudott eljönni, csak ma. Átjött hozzánk, jó meleg volt, ezért levette a pulcsiját. Topban volt, meg cicanadrágban. Átadott egy kis csomagot, majd megpuszilt. (17 éves lettem) Lehet, hogy csak az arcomra, de olyan jó érzés volt. Meg aztán jó idomokkal van megálldva... Legszívesebben lesmároltam volna... De 21 éves... Amúgy anyum kolléganője.

2016. nov. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 17 ő meg 21 akkor normális, nem túl nagy a különbség. De azért ne fűzz hozzá túl nagy reményeket, ha majd felnőtt leszel, akkor összejöhet
2016. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne normális, hogyha 17 évesen betennéd egy 21 éves nőnek?
2016. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan jól néz ki. Persze belsőleg is szeretem (kedves,aranyos). Nem tudom...
2016. nov. 26. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hajts rá. Van esélyed ,miért ne lehetne? De nincs fiúja?
2016. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs.
2016. nov. 26. 21:17
 6/7 anonim válasza:
100%
A párom is 17 volt amikor összejöttünk, én 21... Azóta eltelt 7 év, és most van egy kislányunk :D Tök normális ha bejön :)
2016. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár össze is jöhettek, de csak akkor 'tedd be neki', ha ő is akarja.

Lehet, h. Te is szimpatikus vagy neki, de a nagykorúság ilyen esetekben nem hátrány.

2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!