Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy némának van esélye párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy némának van esélye párt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy tűnik hogy a némákat elítélik és nem is akarnak még csak barátkozni se... Letagadják vagy megszégyenítik őket...(én ezt tapasztaltam)


Egy ismerősöm azt mondta biztos vannak akik a némákra buknak de nem hiszek neki.


Egy némának lehet esélye egy olyan fiúnál mondjuk akinek nincsenek ilyen problémái? Vagy esetleg vannak akik szivesen barátkoznának egyáltalán némával?



2016. nov. 26. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen barátkoznék némával. És nincs bajom velük. Ha bejön akkor nem indul hátrányban.
2016. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De pl ha jelnyelvel konunikál és nem érted vagy ha fél órát kell várnod hogy egy papírra leírja a véleményét...

Komunikálni nem lenne gond vagy gáz eyetleg neked egy némával mutatkozni aki ,,össze-vissz" mutogat?

2016. nov. 26. 22:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem lenne gáz csak nem tudom a jelbeszédet. De nem lenne probléma vagy megtanulnám a jelbeszédet. Vagy úgy kommunikálnánk ahogy szoktam néha amikor azt mondják hogy meg ne szólaljak. Amúgy szerintem különleges élmény lenne.
2016. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Suliba nekünk nagyot hallok voltak ,3 srác.

Nehezen illeszkedtek be .Szinte ök is némák voltak mivel nem hallotak igy nem is tudtak rendesen meg tanulni beszélni .

2016. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Még soha nem tapasztaltam hogy valakit érdekelne a némaság vagy egy némával való kapcsolat beszélgetés vagy bármi


Nekem ez most meglepő.

2016. nov. 26. 22:36
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát igen... Nekik se lehet jobb. De legalább 3-an voltak nem egyedül...

Csak megértették egymást

2016. nov. 26. 22:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán van esélye, nálam is akár. Egy kicsit fura lenne először a jelnyelv akár, de megtudnám tanulni, meg segítenék neki amiben csak tudnék. 18f
2016. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki igazán szereti a másikat, akkor együtt néznek szembe pl ezzel a problémával.Meg lehet tanulni a jelnyelvet (én nem ismerem) és akkor máris könnyebb.

Rólad van szó a kérdésben?

2016. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánkba némák vannak. De csak néha láttam őket idáig.
2016. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Enem sem zavarna. Legalább mindig enyém lenne az utolsó szó! :P A viccet félretéve, volt már vak és mozgáskorlátozott barátom is, soha nem jelentett problémát. Szerintem nem vagyunk egyformák, van, akit zavarna, van akit nem, de szerencsére sokan vagyunk, akik nem ez alapján választunk párt magunknak. :)


28/L

2016. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!