Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor jön végre valaki akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön végre valaki akit szerethetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre valakit megölelni, bolondozni a parton, emlekeket csinalni, kezenfogva setalni.. A társaságomban senki kiszemelt nincs, de annyira vágyom már ezekre a dolgokra. Viszont szeretve akarok.

16/L



2016. máj. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az se jobb ha van kiszemelt a társaságodban de mégse tudod eldönteni hogy tetszel e neki vagy sem.(saját tapasztalat) Ugyhogy nyugi kedves kérdező, nem vagy egyedűl. :)

18L

2016. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja, lehet ma, vagy holnap, vagy már ismered is az illetőt, csak eddig barátként tekintettél rá.


Saját talasztalatom: barátom (L) egész nap a vállamon sírt, hogy őt senki nem szereti, és az összes srác egy bunkó paraszt. Pedig én anno udvaroltam is neki, és barátzónába tett. Kb. ez volt a 10. ilyen alkalom, és fel is adtam, hogy valaha megtalálom a párom. Túl kdves, és érdeklődő vagyok hozzá.


17F

2016. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szeretnék nagyon valakit de kitartónak és türelmesnek kell lennem mert nem fog csak úgy az ölembe pottyanni egy lány se 16/F
2016. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A boldogságodért tenni kell. :) Menj el szórakozni, bulizni, rendezvényekre a barátaiddal, minél nagyobb társaságban! :) Így akár ha valaki odajön köszönni egyik haverodnak, lehet, hogy ő lesz az... ;)

Most úgyis jön a nyár, mindenki jobban érzi magát, nyitottabb, boldogabb, több az esély! ;)

2016. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Flogeir válasza:

Mindennek eljön a maga ideje.

Ezzel együtt én azt javaslom, hogy érdemes azt csinálni egyedül is, amihez a pároddal lenne kedved, mert jellemzően az embernek azon foglalatoskodások közben találja meg a lelki társát, amit vele együtt is szeretne csinálni.

Bár kaptál ilyen tanácsot, de szerintem, ha te egyébként nem különösebben szeretsz bulizni, akkor hiába mész egy buliba ismerkedni, mert buliba azért túlnyomó többségben azok járnak, akik bulizni szeretnek, és buliban szeretnek ismerkedni.


Én amúgy sem hiszem, hogy a bulik megfelelő helyszínek egy romantikus találkozóra: jellemzően egymás szavát sem értitek, hogy derülne ki, mit szeret a másik, vagy egyáltalán milyen ember?


40F

2016. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mádár0218 ***** válasza:

Nem te vagy az egyedüli!

Sokaknak van ilyen problémája pl nekem is

! De nem fog betoppanni életünk szerelme csak úgy ha igen az egy csoda! :D


18/f

2016. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az úgy menő, tiltásra került a felhasználója. Pedig írni akartam neki.
2016. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!