Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély hogy valaha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy valaha egy párt alkossunk?

Figyelt kérdés

Én 14 éves lány vagyok, a fiú pedig 17 éves (lesz jövő hónapban).

Pár hónapja láttam először táncórán. Annyira helyes, nagyon tetszik nekem. Első táncon együtt angol keringőztem vele, és annyira zavarban voltam, de emellett elképesztően élveztem. Olyan jó volt fogni a kezét. Viszont soha nem beszéltünk. Egyszerűen nem merek beszélgetést kezdeményezni. Aztán az ezt követő táncórákon nem táncoltunk együtt:( Sőt elég sok óra el is maradt. A következő is el fog maradni. Már 3 hete nem láttam, és annyira szomorú vagyok, kb semmihez nincs kedvem. Folyton Rá gondolok, Ő jár a fejemben.

Egy városban lakunk, de én az itteni általánosba járok Ő meg másik városba jár középiskolába. Bejárós, de soha nem látom az utcán, nyilván szegény örül ha él miután hazaért.

Ami viszont jó hír, hogy ha minden igaz ugyanabba a suliba fogok továbbtanulni ahova Ő jár, csak én koleszos leszek (nem, nem miatta, alapból oda szeretnék menni, ez csak jobban megerősít). És ráadásul ugyanarra a szakra szeretnék menni, ahova Ő.

Fogalmam sincs mit kéne tennem, van e remény egyáltalán. Én úgy érzem szerelmes vagyok belé. Egyébként a táncra visszatérve:eddig 4 órán voltam. Ő már két éve jár, és nagyon ügyes.

Tudom hogy hosszú lett, és lehet össze vissza meg érthetetlen, de remélem lesz olyan aki kiigazodik és hasznos, értelmes választ ad:)



2015. nov. 25. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte, akkor lehet! Legközelebbi találkozásnál mindenképpen mutatkozz be, beszélj vele! Így hiába jártok majd egy iskolába, kommunikáció nélkül nem lesz belőle semmi.
2015. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, oké megpróbálom, de nem olyan egyszerű:(
2015. nov. 25. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
JézusXD négyszer találkoztatok, egyszer táncoltatok, még nem beszéltetek, nem vagy belé szerelmes, csak egy naiv kislány vagy, akinek bejön egy fiú. Tegyél érte valamit, ebből még bármi kisülhet.
2015. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: nem vagyok naiv, és ha az lennék se mondhatnád ezt mert nem ismersz. És már ne is haragudj, de nem tudhatod mit érzek.

Egyébként megteszem ami tőlem telik, de annyira nehéz. És köszi a választ.

2015. nov. 25. 18:45
 5/6 anonim válasza:

Lehet, hogy egy picit későn válaszolok, de remélem azért tudok segíteni. :)

Szóval, én személyesen nem voltam ilyen helyzetben, de bele tudom magam képzelni a helyedbe. Ja, és szerintem nem vagy naiv, létezik szerelem első látásra (vagyis nem gáz, hogy csak párszor láttad táncórán).

Szerintem a legjobb az lenne, hogy ha majd legközelebb látod nem csinálsz a világon semmit, csak figyelsz. Figyelsz arra először is, hogy neki tetszik-e másik lány onnan. Kicsit rossz érzés lesz, hogy ha ne adj Isten igen, de jobb az elején ezt letisztázni.

Aztán, ha látod, hogy nem jön be neki senki, akkor megfigyeled, hogy kikkel beszél és miről. Ez nem tűnhet fontosnak, de mondjuk, ha látod, hogy egyedül van, akkor simán odamehetsz hozzá és kérdezel valamit tőle pl. a tánccal vagy a sulival kapcsolatban.

Aztán ott vannak a jól bevált női praktikák, pl egy kedves mosoly, szemkontaktus ilyesmi :D

Szerintem ne add fel egy könnyen, de ha mondjuk nem úgy fog alakulni a dolog, ahogy elképzelted, ne keseredj nagyon el, mert -és itt engem is lehet kiosztani, de tapasztalatból beszélek- ha kettőtöknek össze kell jönni, akkor előbb vagy utóbb egy pár lesztek majd :)

18/L

2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5! Nem jött későn a válasz, pont most szombaton lesz tánc, eddig nem volt:) Végre valaki, aki ésszerű, használható választ és tanácsokat adott:)
2015. dec. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!