Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy megtalálhatom?

Figyelt kérdés
A héten voltam a nővéremmel Budapesten,és a metrón volt egy helyes fiú,átadta a kapaszkodóját is,és végig mosolygott rám,a tengerkék szemeivel pedig mélyen a szemembe nézett..már ott voltam,hogy megköszönöm neki,de a nővérem elrángatott,mert le kellett szálnunk..nagyon mély benyomást keltett bennem a srác..kb. 20 év körüli lehetett.. 17/L

2016. nov. 26. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a "Budapesten láttam" csoportban, hátha!
2016. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Max a metrón találkozhatsz vele. Én vonatozok suliból, néhány lánnyal már megismerkedtem rajta. Egyik kedden például észrevettem, hogy egy csaj nagyon néz. Egy idő múlva odamentem, és megkérdeztem, hogy szabad-e a hely, erre ő rámnézett, bájosan mondta, hogy igen, a szemembe nézett és egy ideig csak néztük egymást mosolyogva. :D <3 Még akkor is nézett, amikor mondtam, hogy jó. Megírhatom a történeteimet, ha gondolod. :D Legközelebb arra figyelj, hogy annyi adatot megtudj róla, hogy megtaláld, vagy hogy ő megtalálhasson téged. Mávnál régen volt ez a "Veledutaztam" weboldal. Szállj fel máskor is ugyanerre a járatra, ott talán összefuttok. :D


16/f

2016. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb nulla. Kis ország vagyunk, de azért nem ennyire.
2016. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos nem pesti vagyok,és ritkán járok Pesten...sajnos nem tudtam semmit sem keresni,mivel még a nevét sem tudom,Úgyhogy jobb lesz,ha kiverem a fejemből... Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2016. nov. 27. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Részvétem!Ne bánkódj, majd megtalálod a megfelelő embert! :)
2016. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
Ha a Sors egymásnak szánt benneteket, gondoskodik róla, hogy újra összefussatok.
2016. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sors? Aha. Az biztosan...
2016. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!