Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már meg nekem, hogy mit jelent az, amikor egy csaj a dugás után azt kérdezi, hogy őt "kihasználták-e"? Erre itt egy csomóan meg azt válaszolják nekik, hogy igen, csak kihasználtak!

Figyelt kérdés
Mi az a kihasználás? Nem volt jó a csajnak, vagy mi ez? Vagy valami átverésről van szó, a csajnak pénzt igértek, amit nem kapott meg? Vagy házasságot igértek az első dugásért? Vagy mi ez?
2010. nov. 10. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Pl. amikor fűt fát igérsz neki ő meg van olyan naív, hogy elhiszi , hogy ebből lesz valami komoly. Szex után soha nem hívod/kommunikálsz vele. Akkor szokták ezt mondani.
2010. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Én is "imádom", amikor úgy tesznek, mintha nekik nem lett volna jó. Amúgy meg annyira könnyű rájönni, ha egy férfi csak egy éjszakát akar, még ha "hírből" nem ismeri, akkor is...
2010. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Szex után soha nem hívod/kommunikálsz vele. Akkor szokták ezt mondani"


De ez mitől kihasználás? Milyen előnyhöz jut a férfi, amit a nő "kihasználás" nélkül nem juttatott volna?

2010. nov. 10. 00:36
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem a férfi jutott előnyhöz, hanem a nő hátrányhoz. Ő lett a "ribanc", mert pasinál menő, csajnál ciki az egyéjszakás, legalábbis egyelőre társadalmilag nem elfogadott. Jah, és nem kell ígérgetni, vannak csajok, akik egy mosoly és egy potyasör után már a nászindulót dúdolják. :)
2010. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

A nőknek a szexhez általában érzelmek is kellenek és azzal akivel lefekszenek attól komolyabb dolgot is akarnak általában, vannak pasik akik anélkül, hogy előre leszögeznék, hogy csak szex lesz, úgy tesznek mintha komolyan érdekelné őket a csaj. Az hogy a szexbe benne volt és esetleg neki is jó volt az csak egy dolog, attól mi kihasználták, mert csak "arra" kellett.

Engem már vertek így át, egy hónapig jártunk, gyakorlatilag szerelmet vallott, nagyon jó volt vele, aztán pár alkalom után valami ürüggyel szakított velem sms-ben, minden barátjának híresztelte, hogy megd*gott, mert ő micsoda kan...én meg könnyen kapható vagyok (ami nem igaz, ugyanis belé fülig szerelmes voltam, és ez nem gyakran fordul elő velem), a fél baráti társasága bepróbálkozott nálam, az összeset elhajtottam. A srácba bele tudtam volna vágni a nagy kést, ma már csak nevetek rajta mennyire gyerekes volt közel 27 évesen.

Én erre azt mondom kihasznált és átvert, akármennyire is jó volt a szex vele.

Az ha megmondod a csajnak kerek perec, hogy én csak azt akarom és ő belemegy, akkor az nem kihasználás, de ha bókolsz neki, azt látja, hogy érdeklődsz utána, tehát olyan jeleket adsz mintha nagyon is érdekelne (a lelke is), és aztán párszor megd*god és utána le se sz*rod a fejét, akkor már bocs de egy szemétláda vagy, aki kihasznált egy nőt, még akkor is ha neki jó volt a szex....

Női szemmel kb. ennyit jelent ez a szó.

23N

2010. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

akkor kihasználás, ha ígértél valamit, amit nem tartottál be.


sajnos nem kevés csaj érzelmi zsarolásnak használja ezt a "te kihasználtál". mert ilyenkor lelkiismeret furdalást okoznak a pasinak, aki szereti és ezáltal abszolút a kezében tartja. ezzel az a gond, hogy aki szereti, azt megbántja, aki meg nem szereti, azt úgysem érdekli.

2010. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

A válasz megírásának időpontja: ma 01:31


akkor kihasználás, ha ígért olyat, amit nem tartott be, ha nem volt őszinte.

2010. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

A csajok nem akarnak könnyű prédának tűnni, ezért nem adják oda magukat az első szóra. A pasi, aki dugni akar, csak szex és más semmi alapon, ha őszintén bevallja, az esetek nagy többségében hoppon marad. Tehát nem vallja be, hazudik fűt-fát, úgy tesz, mintha meg akarná ismerni a lányt, (ráutaló magatartás a jogban) majd az eseményt követően távozik.

Azért tartják a nők kihasználásnak, mert az esemény be sem következett volna, ha a pasi őszinte. Mindegy, hogy jó volt-e vagy sem, mert a lány fejében meg sem történt volna.

A pasik viszont csak nagy ritkán vesznek feleségül olyan nőt, aki több f.szt fogott, mint kilincset, mert feleségnek a "rendes" lányok valók... Szóval ördögi kör ez...

2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

01:31


Szóval, ha előtteis, utána is kéz a kézben jár veled, az is kihasználás. Ha pedig rögtön távozik, az is.


Vagyis, ha van a fején sapka, akkor is, meg ha nincsen akkor is.

2010. nov. 11. 00:20
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

01:31 vagyok

Az a kihasználás, hogy ő csak azért foglalkozott velem mert csak megakart d*gni, de mivel gondolta, ha ezt így kerek perec megmondja, akkor elküldöm, tehát úgy tett mintha komolyan gondolná, de csak azt akarta, magyarul átvert, és miután megkapta amit akart lepattintott.... ez kihasználás...de az irományod alapján Te is ilyen díszpéldány lehetsz aki ezt műveli a nőkkel.

Ha odamész egy csajhoz és azt mondod neki, hogy figyi kívánlak meg minden, de nem akarok semmi komolyat és ő azt mondja ok, ő sem, és lefekszik veled, akár egyszer, akár többször, ez nem kihasználás, ezzel nincs is semmi baj, csakhogy a csajok többsége nem megy bele, ezért vannak olyan díszpéldányok akik a naiv lánykának elkezdenek "udvarolni", járnak vele, biztosítják, hogy ők aztán nagyon komolyan gondolják, miközben csak azt akarják, miután megtörtént a dolog (akár egyszer akár párszor-mint az én esetemben is) lepattintja a csajt, na ez a "kihasznált az a köcsög" szituáció.

Tegnap 16:56-os válaszoló teljesen jól leírta! Miért nem akarod megérteni???

2010. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!