Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen helyzettel mégis mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen helyzettel mégis mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szoktam járni mostanában egy vadásztársasághoz hajtónak, legutóbb mikor voltam, volt ott egy csaj is, meg is lepődtem mert nem sűrű látvány vadászaton egy csaj, de tényleg szép, csinos, és még az ejtett vadat is szó nélkül megfogta vitte a kocsihoz meg minden. Elkezdtünk beszélgetni a vadászat után és kiderült hogy nem csak szép de még okos is. Aztán ahogy beszélgettünk tovább kiderült hogy még 14 éves... amivel nem is lenne nagy baj, csak én 20 vagyok viszont mire kiderült hogy hány éves addigra én már beleszerettem.

Ilyen helyzetben mégis mit lehet tenni?

segítsetek pls



2016. nov. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Most, komolyan.

Te akkor valószínűleg már egyetemista vagy, esetleg dolgozol, vagy most vagy utolsó éven okj-n

Ő meg kb 8-9 osztályos lehet.

Tudnál várni maximum egy évet, és utána úgyis megakarnád dugni, egy 14-15 éves lányt akar 20-21 évesen kefélni?

20 évesen te már valószínűleg a karriereddel akarsz foglalkozni, nem egy 'gyerekkel'.

Aztán ha odakerülne a sor, hogy összeköltöztök, ő lenne, mondjuk 16, nem hiszem hogy 15-17 évesen olyan profin főzne, mosna, takarítana stb.


Lehet lepontozni, ez az igazság!

2016. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben!!!!Ha a drágalátos apukája ezt megtudja és egyben vadász is az apuka hidd el lehet te leszel az elejtett vad.
2016. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves első, éppen ezért írtam ki a kérdést, hogy ezt az egészet elkerüljem. Azt akartam megtudni hogy mit lehet tenni ez ellen az egész ellen, hogy verhetném ki a fejemből?
2016. nov. 23. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel meg csak egyszer beszelgettetek (a szovegbol igy vettem ki) annyira melyek nem lehetnek az erzeseid, max fellangolas szerintem. Ha el akarod felejteni, akkor foglald le magad. Barmivel, csak egyszeruen ne legyen idod ra gondolni. Mas otletem nem nagyon van:/
2016. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész és megértő választ kedves utolsó! :D megfogadom a tanácsodat!
2016. nov. 24. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj be egyet sörözni. :)
2016. nov. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bemutatnál neki?? :d én csak 17 vagyok, de érdekes lánynak tűnik :d amúgy meg ennyiből nem szerethetsz bele..
2016. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!