Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivekszilvi kérdése:

Szerelmes vagyok egy srácba közel egy éve. Tud róla, és barárok vagyunk. Merjek lépni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet hisz legtöbb esetben sajnos egy ilyen lépés tönkre teszi a barátságot. Legalábbis nem lesz olyan mint az előtt.

Szerintem várj egy kicsit, próbáld észrevenni rajta, hogy esetleg benne is kezd több érzés lenni mint barátság.

Amúgy a srácnak kéne lépnie, de ebben az esetben te vagy szerelmes.

Ha mégis arra a döntésre jutsz, hogy lépsz, először csak apró jeleket, utalásokat tegyél a dologról. Aztán fokozatosan egyre többet.

2016. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit totojáztál eddig, hogy csak egy év után teszed fel ezt a kérdést?
2016. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tud róla és nem mozdult rád, akkor annak annyi sajnos.
2016. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát tedd meg a pici, de diszkrét jelzéseidet,többet nem tehetsz. De ez még így is csodálatos, van ebben valami bizsergető, sziporkázó, amíg még nem teljesedik be egy szerelem. Akkor is szép, ha sohase bontakozik ki. Vannak srácok, akiknek el kell kapni a tökét... De igen, ahogy már írták, van, akit ezzel elveszítesz. Mérlegelj. (Nekem volt plátói szerelmem, imádtam őt a távolból szeretni, csodálni, segíteni, - és biztosan tudta is. Jól van ez így )A férjemet viszont szó szerint megszereztem, és ez tetszett neki. Igazából ezt szereti bennem, hogy engedheti, hogy vezessem, szeressem :)
2016. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy évet vártál, nem lépett.


Szerintem veszett ügy, de lehet ő is csak rád vár, hogy tedd meg az első lépést.


Próba szemcsere.

2016. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tudja konkrétan és eddig nem lépett, akkor felejtős a dolog!
2016. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!