Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és lehet hogy van nála esélyem de nem tudom hogy hogy deritsem ki szerintetek hogy deritsem ki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
more details, azaz részletesebben... honnan ismered, beszéltetek e már, hol találkoztok...
2011. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
öcsém...nézd a testbeszédét. a beszédét. a pillantását mikor rádnéz....amatőr. pár dolgot igazán leírhatnál
2011. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háth igazából a testbeszédjéből azt látom hogy néha úgy néz rám hogy mint akinek az álmai pasija vagyok de néha pedig ha beszélgetünk úgy szol hozám mint akit a viláűgona legjobban utál szóval ezért nem tudom eldönteni
2011. márc. 31. 14:56
 4/4 anonim válasza:
Kérdezz rá. Mondjuk ne konkrétan,hanem hívd el mondjuk egy fagyira és beszélgessetek, 1-2 perc és tudni fogod hogy van -e esélyed;)
2011. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!