Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érez, vagy csak szimpla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez, vagy csak szimpla kavarásnak tartogat?

Figyelt kérdés
Nos, van egy 19 éves srác, akit a testvéremen keresztül ismertem meg, mivel egy csapatban vannak. A srác keményen hajt rám minden hétvégi buliban elég régóta, amivel igazából nem lenne problémám, csak egyik oldalról úgy érzem ki akar használni, másik oldalról pedig lehet, hogy többet akar, csak nem tud hogyan kezdeményezni, mert azért én már jó párszor, úgymond "koccoltam" őt, de ennek ellenére sem adta föl. A másik, hogy a tesómtól se tudok többet megtudni, mert ő úgy van vele, én biztosan nem veszem komolyan..Szerintetek? Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok? 16/L

2016. nov. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Anúgy ha a srác, komolyan gondolná megpróbálnád vele?
2016. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem igen, nekem nagyon szimpatikus. De így is pofára estem már párszor, nem tudom mit gondoljak..
2016. nov. 28. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megtévesztek tudnak lenni a fiúk, egy srác hónapokig fűzte a fejem, bókolgatott, elvette az eszemet,minden bulin rám akart mászni, aztán rájöttem, hogy valójában azért nem lépett egyértelműen, mert csak dugásra kellettem volna neki.

De akkor már késő volt, mert beleszerettem, sőt sajnos mai napig szeretem.


Mai napig beszélünk egyébként vele.


Egyébként észre fogod venni, ha ki akar használni.

Ne légy olyan idióta, mint én, hogy mire már rájöttem, addigra beleszerettem.

2016. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oh, figyelj egyik ismerősöm pont ugyanebben a helyzetben van mint te és végülis sikerült elfelejtenie azt a szemetet, csak megkellett ismernie valaki mást. ;) Még neked se késő.:)

És nyugi szerintem már tapasztaltam annyit, hogy ebbe a hibába nem esek bele. Nem kell újabb csalódás.

2016. nov. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!