Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire? Valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire? Valami ellenszer?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy szerelmes vagyok. És nem bíroom 😭 Szóval minden ugy kezdődött hogy elhivott randizni. Eddig minden oké majdnem kiugrok a borombol. Mindenfelet fantazialok. Hogy mi lesz.. Lesz-e folytatás? .. Csak vele tudom eképzelni a jovom.. meg volt a randi.. De utána mintha nem is erdekelnem pedig előtte megorult értem csak rolam/velem beszélt. Olyan volt mintha törődött volna velem. De most le se szar.. Mással van egész nap.. És nem olyan kedves mint amilyen volt.. Próbálok beletorodni hogy vége nem szeret nem akar tőlem semmit..De nem megy mindenbe őt látom.. Az összes álmomban ő a főszereplő.. És mar nem bíroom.. Annyira szeretnék túllépni rajta de visszahúz 😭 nem tudom elfelejteni :( pedig olyan jó lenne.. Belül teljesen osszeroppantam.. Mit tegyek?
2016. nov. 29. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, túllépsz rajta.Keress magadnak olyan elfoglaltságot ami nagyon le tud kötni!Lógj a barátaiddal, ismerkedj, barátkozz a srácon/lányon meg ne agyalj!
2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellenszer az idő, de ezen már ezermillió kvadrillió ember már átesett.
2016. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál egy felest,de több sem fog megártani
2016. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!