Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már közel egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazell kérdése:

Mit tegyek? Már közel egy éve tart. Alig bírom.

Figyelt kérdés

Minden nap látom... Egy évvel idősebb, mint én, egyedül áll és bámul ki a fejéből. Amikor elmegyünk mellette, tétován rápillantok, találkozik a pillantásunkn elkapom a fejem és lesápadva megyek tovább. Amikor ott van az ebédlőbe inkább nem ülök le, mert Félek, hogy észreveszi, hogy nézem. Lehet, hogy már észre is vette. Hallottam, hogy ír történteket, kedvence a töri, ugyan az a kedvenc tanárunk, mimdekettem az osztály "furcsái" közé tartozunk. Egyszerűen lehetetlennek tartom odaállni elé, hogy : " Szia, XY én YX vagyok és tudom, hogy azt se tudod ki vagyok, de szeretlek." De tovább már nem bírom, csinálnom kell valamit. Nem tudom elfelejteni. Egy év. Addig próbáltam nem gondolni rá, hogy mennyire lehetetlen,de belátom, hogy másba nem tudok beleszeretni. Mióta egy fiú, akit tényleg nagyon szerettem elutasított, azóta Félek.

Mit tegyek?!



2016. nov. 29. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"Mit tegyek? Már közel egy éve tart. Alig bírom."

A kérdés kicsit sem perverzül hangzott, azért 1 éve csinálni...

Hogy a kérdésre is válaszoljak és ne offoljak, semmit ne csinálj. (nem olvastam el, de ez is válasz, csak a perverz megjegyzésemet jöttem hírdetni.)

17F

2016. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy a leírásban benne van minden. Na mindegy. A lényeg, hogy NEM ÚGY értettem a dolgot.
2016. nov. 29. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Közeledj hozzá

SZemezz vele, nézz rá, jelöld ismerősnek

2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered akkor. Nem őt szereted, hanem egy kitalált valakit, aki úgy néz ki mint ő.
2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ördöngösség beszélgetést kezdeményezni. Ha élőben nem megy akkor legalább virtálisan próbálkozz.
2016. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan különcféle, strébernek nem mondanám, de Sehol az égadta világon nem találom. Amúgy még csak nem is "szép" és szerintem soha nem gondol senki arra, hogy szerelmes lennék belé, kivéve persze a barátnőimet.
2016. nov. 29. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, nem szeretheted. Max tetszhet. És próbálkozz. Meg amúgy próbálj olvasni a jelekből, hogy tetszel-e neki. Pl. Figyeld meg, hogy megnéz-e, miután összenéztetek, s elfordítod a fejed. Mosolyogj rá. Egy mosoly nem nagy dolog, s mégis az. Ha viszonozza, kiderül, higy neki is szimpi vagy :)
2016. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor ma mentünk le az udvarra és a két szint között lépcsőn megálltunk, mert az egyik barátnőm fenthegyta a sapkáját, kijött (van egy kis rés a két vitrin között ahova befér egy ember és le lehet látni a lépcsőre, felülről) oda és lenézz ránk. Amikor felnéztem elfolrdította a fejét, de amikor elindultunk és az egyik barátnőm mondott valami vicceset, nevetett. Lehet, hogy direkt hallotta amit beszéltünk.
2016. nov. 29. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj oda, szia, megadod a számod? Mosoly. Ha szenvendsz miatta akkor tökmind1 ha elutasit, ugyanúgy szenvedni fogsz viszont vége lesz legalább idővel.
2016. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!