Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon beteg vagyok már közel...

Nagyon beteg vagyok már közel egy hete. Már nem bírom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedden iszonyatos torok, fül és fejfájással ébredtem. Két napig lázas is voltam, aztán az elmúlt. A torkom azóta is fáj, de olyan szinten, hogy nem bírok nyelni, már megőrülök, annyira kapar, és semmitől sem jobb. Plusz a nyirokcsomóm is fáj, nem is nagyon merek hozzáérni, olyan érzékeny.

Rohamszerűen köhögök, éjszaka alig alszom, mert nem múlik el.


És ami a legrosszabb... Mióta fújom az orrom, állandóan vérzik az orrom. Nem lennék megijedve, mert amikor náthás vagyok, mindig vérzik, de most egy nap legalább háromszor, de tegnap este például ötpercenként megindult, aztán már mind a két orrlyukamból jött. Ezután elmúlt. Ma is vérzett, alig bírtam elállítani.


Voltam dokinál csütörtökön, futólag ránézett a torkomra, mosolyogva közölte, hogy alig piros, és felírt egy köptetőt a köhögésre. Pedig már ott is majdnem lefordultam az orvosi ágyról, annyira beteg vagyok...


Itthon nem is veszik komolyan, szerintük csak kis megfázás, pedig lassan egy hete nem múlik semmi, sőt, a torokfájás már kibírhatatlan, főleg este.


Mit csináljak? Szerintetek mi lehet ez?


Kérlek, kíméljetek a "menj vissza az orvoshoz, mert mi nem vagyunk azok" válaszoktól, én csak tanácsokra lennék kíváncsi!


Előre is köszönöm!


16/L


2014. dec. 7. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony iszonyatos torok, fej és fülfájás. És bizony köhögés. Egy kis orr vérzéssel is jár. De nehogy elmenj az orvoshoz.! Ez csak tanács.
2014. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éjfélkor menj ki az utcára, ott fogj egy fekete macskát, tépd ki 3 szál bajszát, majd apróra vágva 1 órakor féllábon állva fogyaszd el.

Most mégis milyen tanácsot vársz?

Menj orvoshoz. :)

2014. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igazán hasznos volt... :D (egyébként holnap megyek orvoshoz megint)
2014. dec. 7. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Fül-, orr-, gége szakrendelés. Beutaló se kell és okosabbak mint hinnéd ebben a témában.
2014. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam anyukámnak, nem akar elvinni fül-orr-gégészetre... Mert szerinte csak megfáztam.
2014. dec. 7. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanács: nőjjél fel!

16 éves lányt úgy kell anyjának orvoshoz vinnie?

.

Ha netán sérült vagy, bocsánatot kérek!

2014. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére nem vagyok sérült, csak Budapesttől kb. 300 kilométerre lakunk, egy nevenincs faluban, és így nekem egyedül nehéz lenne elmenni.


Nem értem, miért kell rögtön nekem esni, tényleg csak arra voltam kíváncsi, hogy ti mit gondoltok, de hát akkor mindegy. Majd kiderül.

2014. dec. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!