Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, egy igazi álompasi. Régebben (Úgy kb év elejéig) szédített engem. De mára már megfordult teljesen. Mi történt?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy tavaly új osztályba kerültem, és bejött ez a srác. Mintha a tv-ből ugrott volna ki, magas, helyes, jó képű, igényes, egyszerűen minden hibájával együtt imádom.

Már első nap beszélgetésbe elegyedtünk, aztán gólyatáborban közelebb került hozzám és folytatódott, november környékétől meg egyenesen elkezdett szédíteni. Gyönyörű dolgokat mondott nekem, olyanokat amiket még soha nem mondott senki, bókolt, kedves volt, megvédett.

Voltunk néhányszor bulizni is, és volt amikor úgy viselkedett velem, mintha együtt lennénk.

Aztán ez egyik hétről a másikra hirtelen megváltozott, először azzal, hogy már nem jött oda hozzám szünetben, nem szólt hozzám, elkezdett kerülni. Megkérdeztem mi baja, azt mondta semmi, de utána ugyanúgy került.

Eljött a május, táborba mentünk ismét, ott már megint normális volt, úgy hívott engem, hogy szívem, mellettem aludt, megsimogatott.

Újra beszélni kezdtünk, nyári gyakorlat után, kb egy hónappal rám írt, hogy menjek le, pár haverjával volt. Mondta, hogy mennyire hiányoztam neki, megölelt.

Meg még nyár végén voltam lent velük egyszer.

Szeptembertől pedig már egyszerűen megint teljesen más, mindenbe beleköt, abba, hogy mi van rajtam, hogy áll a hajam, sérteget.

És már ezért koptattam le, hogy ha ilyen ronda vagyok, akkor ne szóljon hozzám, de vagy elvicceli és a következő szünetben folytatja, vagy drámát csap, hogy ő itt a sérthetetlen királyfi, akire semmit nem lehet mondani.

Kérdésem: Mi lehet ez? Mi válthatta ki belőle ezt? Tőle hiába kérdezem, úgysem ad normális választ, próbáltam már vele beszélni. Valaki járt már hasonlóképpen? Tapasztalatok?

Én közel egy éve szerelmes vagyok belé, de nem tudja.

Trollok kíméljenek!

/L


2016. nov. 29. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte leszek, egy hülye liba vagy. Hogy miért? Mert biztos vagyok benne, hogy vannak rendes fiúk is a környezetedben, te mégis egy ilyen "rosszfiúba" vagy szerelmes. Egyrészt ő egy emberi hulladék, és aki ilyenbe szerelmes, hát, arról is árulkodik, másrészt nagyon buta vagy, ha nem veszed észre, hogy kihasznál ez a pszichopata/szociopata.
2016. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Egyébként nincsenek normális fiúk a környezetemben, csak rosszabb van tőle, esetleg, Szóval igen, hatalmas a választék a rossz, rosszabb és legrosszabbak között.


De nem tudom az érzéseimet irányítani, minden nap beszélünk, minden nap látom,osztálytársam, próbáltam már kiszeretni belőle, de nem megy.

Egyszerűen nincs olyan srác aki eltudná terelni a gondolataimat róla, egész nap ő jár a fejemben.

Nem tudom mit csináljak.

2016. nov. 29. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
KERÜLD EL messziről, próbáld vele éreztetni azt,h nem érdekled. Most meg lehet adok egy hülye tanácsot, de próbáltad már féltékennyé tenni? Pl. használj egy másik fiút, beszélgess vele, vagy áradozz valaki másról, az ő jelenlétében. (lehet kitalált személy is, de ez a méghülyébb ötlet) éreztesd azt h nem csak ő létezik. Mondjuk lehet h erre ő is lép, valami csajjal fog kavarni, de legalább látol vmi reakciót tőle.
2016. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként nincsenek normális fiúk a környezetemben, csak rosszabb van tőle, esetleg, Szóval igen, hatalmas a választék a rossz, rosszabb és legrosszabbak között."


Olyan közegből, ahol ez számít a legjobbnak, én minél hamarabb elhúznék, iskolát váltanék a helyedben.

2016. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második, igen, vannak fiú haverjaim, utálja ha felhozom bármelyiket is.

Volt olyan, hogy dicsértem egy srácot előtte és ő erre lehordta mindennek, majd elkezdte sajátmagát dicsérni.

Volt olyan, hogy látta, hogy a haverommal beszélgetek és szószerint számonkérte ezt rajtam, hogy most mi van köztünk a sráccal, meg hasonlók.

2016. nov. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!