Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismeritek az igazi megoldást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek az igazi megoldást erre a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Meg tudom találni azt amire vágyok?

Mindenki aki körülvesz gyűlöl mindenkit, mindenki mindenkit.

Engem a lány akiről azt hittem, hogy a szeret, annak mindenkije és az én oldalamról is ugyanez, itt a fél rokonság most, a sok kamuhaver és kész káosz minden.

El lehet menekülni, itt hagyni ezt a sok gyűlöletet és békére lelhetek?

Magamra hagyott mindenki, minden amiben hittem.

A családtagjaim pont akkor hagynak teljesen magamra és taszítanak ki ide a nappaliba ahol aludnom kell.

(de inkább videójátékozok, verset írok, olvasok)

Viszont már nem bírom, eddig eltudtam menekülni a munkámba, a hobbiimba.

Bezártam a szobámat és festettem megállás nélkül, írtam 10 forgatókönyvet de még egyet se próbáltam meg eladni, majdnem 300 verset és 2 regényt de meg se akarom mutatni őket senkinek.

Mert senki nem érdemli meg, senki nem érdemel semmit az érzelmeimből, mert ez a világ csak a gyűlöletről szól, mindenki gyűlöl mindenkit.

Én meg csak egy lányt szeretnék aki megfogja a kezemet és velem tart, valahova ide és valahogy így:


https://www.youtube.com/watch?v=FbQfE2Oi6Wo


Létezik ilyesmi????


2016. nov. 21. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

10-ből lazán 7 csaj igent mondana egy ilyen útra szerintem.

Naná, hogy létezik!!!

Csak te nem keresed, ülsz és otthon zokogsz álmodozva.

Ha ilyen lélekhez van egy kis kinézeted is akkor öcsém nem is tudom minek irkálsz ilyen kérdéseket.

The world is yours.

Egyébként értékelem az ilyen gondolkodásmódot, a szám is pont idevaló, átéreztem tesa.

2016. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad lehet.

Elszöktem itthonról, az estét egy idősebb ismerősnél töltöttem.

Ott találtuk ezt a számot, én végigbőgtem mert ez kell nekem rájöttem XDXD

2016. nov. 21. 23:58
 3/9 A kérdező kommentje:

Mármint egy ilyen csaj, és nem kell semmi más.-

Volt egy régi ismerősünk, kiköltözött Balira, semmi kocsi, semmi extrém elvadult civilizáció.

Bátyám Japánban, ő se bírta a családot, tőle is elszakítottak egy csajt ezek a maradiak itt.

Asszem nekem is ennyi volt, ideje pihennem egy óriásit.

A tenger hangja, minden olcsó, nincsenek számlák csak kókusztej és friss hal, imádom a halat itt meg csak fagyasztott cuccok vannak többnyire. Pfújj XDXD

Ideje élnem nekem is :D

2016. nov. 22. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a halas cuccal nagyon ráéreztél, én rohadt régóta ettem jó halászlét.

De tényleg, ez a szám rám is hatással volt pedig ma úgy oksa volt minden.

Csak ez a nagyváros, gondolom neked is kikezdte idegeidet.

Le lépek én is a végén, óriási lenne így élni pedig egy karnyújtás az egész nem?

Csak egy út a világ másik pontjára és nincs több szmogban fulladozás reggelente meg a sok politikai plakát :D

1-es vtam

2016. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Végre valaki érzi.

Megy a zöld, de esküszöm én pedig győri vagyok, odafent meghalnék.

A politikai plakátok, azokról ne is beszéljünk.

De érted, itt sznob, gusztustalan magamutogató dolog teszem azt homárt enni, főleg fagyasztott az is XDXD

Ott meg a parton ülve frissen fogják és érted.

Van egy TV meg egy számítógép mondjuk és semmi más, várod ahogy este jön a vihar, hallgatjátok a hullámok és a mennydörgés mámorító párosát.

Na meg így szeretkezni a csajoddal, na az asszem már mennyei finom lenne.

Homok karistolta finom barna bőre, kócos és erős haja, és a szemei ahogy rád néz egy-egy félpillanatban.

Ahogyan nyögdécsel.

És senki a világon nem zargathat titeket, nincsenek bunkó meg unalmas szomszédok csak a teknősök és a halászok meg a dió gyűjtő és a tarisznyás rákok.

Nincsenek számlák, csak dolgozol valamit te is, besegítve a helyieknek.

Valami rumos süti az ebédhez, egy édesvizű kút ahonnan annyit isztok amennyit csak akartok.

2016. nov. 22. 00:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Irj privátot, ott folytathatjuk, belendültem esküszöm, végre valaki érzi :D
2016. nov. 22. 00:12
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg hallgassa meg mindenki a számot, mert gyógyító.

Mielőtt hagyjátok, hogy belétek beszéljék, hogy betegek vagytok és hitegetnek titeket amíg le nem égetitek magatokat gondolkozzatok el azon, hogy ők ezt sose fogják érteni.

Ez azoké akik mások, nincs giccs meg presztízs, csak a béke és rájöttök, hogy veletek igazából minden ok.

Most már tudom, ha nem akarnék így élni akkor lenne valami baj velem.

Óhh, baby csak remélem megtalállak bárhol is vagy.

Egy jó nő sose égetne be titeket, bármennyi zűrt is csináltok, hagyjátok a királynőiteket uralkodni rajtatok, ti csak ne fussatok semmi hamis után!

Én nem, hogy futottam, rohantam egy olyan dolog után amit végül nem is bánok, hogy kihagytam.

Szabad vagyok végre, acc törlés.

De még a csajomat megkeresem XDXD

2016. nov. 22. 00:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg azon rettegtek mit mond majd más?

A családotok?

Hagyjatok mindenkit itt, star anew.

Senki nem szövegelhet, hogy te nyomi becsöngettél ide is.

Meg, hogy csoportosan kiröhögnek.

Francokat, ideje nekem röhögni az egészen, itt hagyni a sok vesztest beleértve családtagok is igen.

Ideje lépni egyet az életbe, szabadnak lenni, tenni magasról a filmiparra is, azt csinálni amit akarok.

Hallani egy csaj mellkasát, ahogy veszi a levegőt és aki megérdemel mindent.

Mindent, és aki napi százszor elmondja, hogy én vagyok a legjobb.

Mert én vagyok XDXD

2016. nov. 22. 00:37
 9/9 A kérdező kommentje:

És magányos se vagyok, ez egy hülyeség.

Már ezt is majdnem bemeséltem magamnak.

Én így érzem jól magamat, hogy kevesekben bízom és kész.

Ezt nem veheti el tőlem senki, a kastélyok romba dőlnek, a lovag leesik lováról de nekem nem kell semmilyen színjátékban részt vennem.

Csak eltűnni, sose találkoztunk, sose történt semmi.

Mert így igaz, ne hagyjátok magatokat.

A romlott emberek a mélybe rántják az igazi sztárokat.

Ragyogjatok, legyetek mások, legyetek igaziak.

A tömeg az a tömeg :D

2016. nov. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!