Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja anyumnak? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja anyumnak? Miért piszkálja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm itt lakik velünk, mivel nagyon messze lakik az egyetemtől, és nem szeretne kollégiumba menni. Ő nem sok vizet zavar, a szülei fizetik az ő rezsi részét, amit nálunk használ (víz, villany, kaja). Anyum viszont állandóan azzal piszkál, hogy miért nem csinál házi munkát a barátnőm! Szegény, olyan sokat tanul, van mikor hajnal kettőig, nagyon nehéz neki... Apa elfogadja, sőt! Igazán kedveli. Anya viszont engem piszkál, de néha őt is. Valamikor úgy érzem, hogy féltékeny a barátnőmre. Elég csinos, szép, hosszú haja van, jó idomokkal van megáldva. Anya annyira túlzásba esik, hogy néha képes félbeszakítani az együttlétünket, hogy pl: Itt a frissenmosott ruhád! Pedig direkt bezárjuk az ajtót, de ő kopog. Egyszer éjjel ránk nyitott, hogy nem láttad a nappaliból a kis olvasólámpát? Pedig szóltam róla nekik, hogy beviszem a kedvesemnek, hogy éjjel is tudjon tanulni! A kishúgom kedveli őt (8/L) az öcsém pedig mégjobban (13/F, lehet hogy belezúgott :) )


Apu már családtagnak tekinti, képes alsónadrágban mutatkozni előtte. Vagy úgy lenni egész nap. Szóval csak anyum utálja. A barátnőm azt is mondta, hogyha azt szeretnék, ő elköltözik a kollégiumba. De ezt igazából ő se meg én se szeretném!



2016. nov. 30. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfius anyukak sokszor nagyon nehezen fogadjak el, hogy a kisfiuk felnott...ez ellen nem nagyon tudsz tenni:( csak feltekeny mert amikor kicsi voltal akkor nyilvan o volt az egyetlen lany az eletedben most meg ugye van a baratnod es ezt nehez elviselnie.
2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád valószínűleg megbánta, hogy belement az együtt lakásba, csak nem akarja ezt bevallani, inkább kényelmetlenné akarja tenni a helyzetet, hogy a barátnőd döntsön a kiköltözés mellett. A helyedben kezdeményeznék egy három oldalú beszélgetést, ahol mindenki elmondhatja, mit szeretne a másiktól. Például a barátnőd fel is ajánlhatná a segítségét a házimunkában, mert hidd el, nem csak a pénzbefizetés számít.
2016. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
őrülj, hogy van anyád és ne itt rinyálj! az nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd őt?? leülj vele veszélgetni, hogy már felnőttél és szeretnél kicsit önálóbb lenni, esetleg magadnak moshatnád már a ruháidat is, ha olyan nagy fiú vagy, öregem kb semmi bajod nincs, de mégis panaszkodsz, ehhez azért már eléggé kislányosnak kell lenned és nem-nem vagyok az, aki azt mondja, hogy egy férfi nem sirhat, de-de egy ilyenért miért?? miért??
2016. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En anyukám is ilyen, vagy még százszorosan is😃

Abból mindig baj van ha történik valami.

Mikor kiderült h szerelmes vagyok egy lányba pár hete óriási botrány volt.

Anyukám úgy vette le mintha megcsaltam volna...èrted ez már durva, ment itt a bőgés.

Meg h hogyan mertem bármit is, meg, hogy őt ilyen meg olyan zsidó csajnak nevelték.

Meg h valószínűleg a lány főzni se tud, takarítani se, ha pedig gyerekeink lesznek azokra vigyázni se fog...16 eves a lány es nem is ismeri szval erről ennyit.

Mondhatom micsoda kellemes volt ezeket hallgatni egyebként.

Anyai bíztatás helyett a legnagyobb fejmosást kapni. Aznap nem is aludtam.

Persze te Anyud is biztosan jót akar meg enyém is de akkor is. Néha az ellenkezőjét csinálják.

Az anyák nem gondolnak arra h legalabb van melletted egy csaj.

Nehéz játszma ez velük, és nem tudom. Ilyenkor össze kell őket hozni, mas nem segít.

Amíg nm csiszolódnak össze es anyud nem fogadja el h ezentúl nem tudhat minden tüsszentésedről a barátnőd bizony maga lesz a született háziátok.

Igen, nem segít a házimunkaban.

Ennyi klisèt tudod

Közben anyumat nem nevelték sehogyan!!!!

20 evesen főzött először, takarításról nem is beszélve.

Csak valszeg elfelejtette és te anyudat is kerdezd meg bátran.

Ő mit csinált? Faggasd bátran, hidd el képesek túlozni.

Oktatni meg főképp, de nehogy bántsd.

Csak jót akarnak es ez tényleg így van.😂😂😂

2016. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az anyák nagyon is jól tudják hogy mekkora kígyó szemetek a nők, hiszen ők maguk is azok! Tudja jól, hogy csak kihasználna és manipulálna, mint hajdan ő is tette apáddal.
2016. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm szeret főzni, szívesen takarítana, de annyi tanulás mellett, örülünk, ha egy fél órát együtt töltünk!
2016. nov. 30. 17:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Apummal elkezdtük felújítani az udvarban álló kis műhelyt lakásnak, de az még két év! Remélem anyu nem csinálja ki addig a barátnőmet :S
2016. nov. 30. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Oda megy hogy közelebb legyen a sulihoz több időt tud ez által tanulni, és miért nem csinál házimunkát, ez idő alatt akor haza megy baker xD
2016. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elmosogatja a saját piszkos tányérját, amiről evett, mos magának, de olyan házimunkát nem csinál, hogy pl.: nem porszívózza fel a nappalit, nem mos fel a konyhában, de a saját részét megcsinálja. Anyumnak az a baja, hogy miért nem törli le a könyvespolcot (közben sosem nyúlt még a könyveinkhez), miért nem söpri fel az étkezőt stb.
2016. nov. 30. 18:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm lenne, nem vele fizettetném a rezsit se..
2016. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!