Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja anyumnak? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja anyumnak? Miért piszkálja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm itt lakik velünk, mivel nagyon messze lakik az egyetemtől, és nem szeretne kollégiumba menni. Ő nem sok vizet zavar, a szülei fizetik az ő rezsi részét, amit nálunk használ (víz, villany, kaja). Anyum viszont állandóan azzal piszkál, hogy miért nem csinál házi munkát a barátnőm! Szegény, olyan sokat tanul, van mikor hajnal kettőig, nagyon nehéz neki... Apa elfogadja, sőt! Igazán kedveli. Anya viszont engem piszkál, de néha őt is. Valamikor úgy érzem, hogy féltékeny a barátnőmre. Elég csinos, szép, hosszú haja van, jó idomokkal van megáldva. Anya annyira túlzásba esik, hogy néha képes félbeszakítani az együttlétünket, hogy pl: Itt a frissenmosott ruhád! Pedig direkt bezárjuk az ajtót, de ő kopog. Egyszer éjjel ránk nyitott, hogy nem láttad a nappaliból a kis olvasólámpát? Pedig szóltam róla nekik, hogy beviszem a kedvesemnek, hogy éjjel is tudjon tanulni! A kishúgom kedveli őt (8/L) az öcsém pedig mégjobban (13/F, lehet hogy belezúgott :) )


Apu már családtagnak tekinti, képes alsónadrágban mutatkozni előtte. Vagy úgy lenni egész nap. Szóval csak anyum utálja. A barátnőm azt is mondta, hogyha azt szeretnék, ő elköltözik a kollégiumba. De ezt igazából ő se meg én se szeretném!



2016. nov. 30. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem ő fizeti a rezsit, de anyum csak úgy ment bele, hogy ha fizeti a rezsi+kaja saját részt.(10-15 000Ft)
2016. nov. 30. 18:39
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Jó hogy tőled nem kéri a lóvét:'DD
2016. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem képes lenne rá! :)
2016. nov. 30. 18:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ez a rezsi dolog, már mint én a barátnőd helyében szarul érezném magam ha kvázi ingyenélő lennék. Szerintem beszélgess el anyukáddal :)
2016. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!