Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmemnek nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek nincsenek barátai, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Igazából nem is foglalkozik velem, a tény miatt, hogy egy igaz barátja sincs, nincs kivel szórakozni járnia hétvégente. Nagyon szomorú és nem is értékeli, hogy én vagyok neki. Ma például olyan flegma volt velem, hogy szívem szerint hagynám az egész kapcsolatot, mert én ennél kicsit jobbra váyom, több törődésre megbecsülésre.

De szeretem, és tudom ha itt hagyom, még én sem leszek neki. Bár lehet fel se tűnne neki a hiányom... Mit tehetnék ebben a szituációban?


A válaszokat előre is köszönöm! (18L és 18F)



2016. nov. 30. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén, hogy ez bánt téged, hogy nincsenek barátai, és szomorűnak látod emiatt.

Ne hagyd el ezért mert igazad van hogy akkor már te se leszel neki és most valószínű te vagy neki az egyetlen

2016. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő maga látta be, hogy emiatt milyen szomorú. És látja hogy bánt, de most csak a saját szomorúságával tud foglalkozni azt vettem észre. Hiába mondtam, meséljen majd megnyugtatom felvidítom nem is érdekelte. Csak egy barátra van szüksége mindennél jobban, és úgy érzem egy barátért engem is simán "beáldozna", holott nekem ő amúgy fontos, kb. a világot jelenti.
2016. nov. 30. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs úgymond igaz barátom, de nekem így tökéletes, nem vágyom a hétvégenti bulikra se, az a visszahúzódó ember vagyok aki szívesen élne a hegyekbe :'D, de ha lenne barátnőm, vagy igaz barátom, az nyilván megértené hogy miért vagyok ilyen, mert ő is hasonló lenne.
2016. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas picit amit a srác művel,nem tudja,hogy te neked ő milyen fontos,ritka kincset talált,hisz manapság a legtöbb lány már rég ott hagyta volna ennyi önsajnálat után.
2016. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mégha a válaszomra igazán nem is kaptam kérdést! Igyekszem kitartani mellette. Csak nem tudom mit lehetne ilyenkor tenni, hogy enyhítsem a szomorúságát és fájdalmát, miközben nekem is fáj hogy úgy érzem nem vagyok neki elég.
2016. nov. 30. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen regota egy baratom se, engem ez neha teljesen kitud boritani, de nekem ha lenne csajom nem erdekelne meet sztem 1000× fontosabb h csaj legyen mellettem mert rengeteg kalandvagyam van es nincs kivel csinalnom semmit.. Szerencses gyerek plane h megerted as segitenel rajta. Engem a volt baratnom azis mar 2 eve volt. Emiatt leszolt csodalkozott kerdezte miert? Nem nem spanolnak nem hivnak bulizni utana nem olyan konnyu am mindig csak nyitni es keresni baratot.. En egyedul jarok bulizni csak a csajokert. Nekem ha lenne csajom foleg ski megert emiatt. Ha lenne baratom sem erdekelne csak a lanyra forditanam az idom de birom h az ilyen esetek meg csak szivnak holott mindent megtennenek egy lanyert aki megerti es szereti. Ja a kerdes ne haragudj!:))osszetenem a kezem a gyerek helyeben h van legalabb 1 lany aki erdekli es megerti. Meet masoknak es nekem a kulsom nem egobol de nem atlagos 190 felete haj gyurok 1 eve stilus nem yorker h&m es csak szopok a csajokkal. Masnak senkije nincs hiaba fiatal. Motorozni moziba bulizni vinnelek, a gyerek helyebe ellehet felejteni egg no mellett h nincs barat foleg ski megerti emiatt. Sztem nem veled van a hiba. Mindent megteszel a gyereknek annyit uzennek h idoben kapcsolj... 23/F
2016. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!