Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes-e várni egy lányra ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e várni egy lányra ha még nincsenek együtt de érzi a fiú hogy a lány szereti?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti meddig tudnátok így egy lányra várni? 20/L

2016. nov. 5. 14:12
 1/9 Stark2000 ***** válasza:

Szerelem függő nálam. Jelenleg augusztus óta várok, ismerkedek vele. Szerintem ennyit semelyik másik lányért nem várnék..


16/F

2016. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökéletesen szituáció függő. Én 2 évig udvaroltam, mire összeköltöztünk. Munkatársam találkozó után 2 hónapra házasodott. Öcsém 6 éve udvarol ugyan annak a lánynak és sosem fogja megkapni.


Miért kell várni a lányra? Főleg akkor, ha szeretik egymást? Mire kell egyáltalán várni? Arra, hogy kijöjjön a börtönből?

2016. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én múltkor 4 hónapot vártam egy lányra, hogy egyáltalán elmenjünk valahova, aztán semmi nem lett belőle csak parasztnak állított be a barátai előtt, bár nem tudom miért szóval soha többet nem várok 1 hétnél többet az tuti. 21/f
2016. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és mivel Te is, azt mondom, hogy hagyd, hadd várjon még rád.. És ha szeret, és érzi, hogy viszont szereted, akkor valószínűleg fog is. Aki tényleg odavan érted, az bármennyit vár rád, és közben csak mégjobban megismeritek egymást, ez pedig mindkettőtöknek jó. (:

3-asnak pedig ez még ne szegje a kedvét.

2016. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

#2 Azért gondolom, hogy várni kéne, kicsit elhúzni, hogy tovább tartson a vágyakozás, a szerelem.

#3 Sajnálom, hogy kihasznált de ha jön valaki normális az biztos meg fogja érdemelni, hogy várjanak rá.

#4 Köszi :) De nálam ez kicsit bonyolult. A nagy szerelmemmel akivel 2 éve ismerkedtünk össze vele nagyon elkapkodtuk a dolgokat és erre utólag jöttem rá. Félek h így hamar elmúlt a szerelem. Most viszont van egy másik srác aki tetszik és már fél éve vár rám mert nagyon szeret. És a fiú akivel együtt vagyok ő ezt soha nem tette volna meg. Mert szerinte még az a tempó is lassú volt hogy a szerelemvallás után már két hónappal le is feküdtünk egymással. Szerintem egy szerelmet meg kell alapozni...és erre most kezdek rájönni. És nem tudom, dilemmában vagyok.

2016. nov. 6. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed, mennyire akarod húzni előtte a mézes madzagot. De ha olyan félelmeid vannak, hogy emiatt nem vár rád a srác, akkor ez neked jó érzés?
2016. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akivel most jelenleg együtt vagyok, arra mondtam h ő nem várt volna sztem sokat de őt nem is várattam meg. Viszont úgy gondolom várhatott volna mert ez így elég gyors volt de akkor ebbe nem gondoltam bele. A másik fiú vár rám egy ideje csak az bánt h akivel együtt vagyok nagyon szeret meg minden de ő ezt nem tette volna meg.
2016. nov. 6. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Neked az kell, hogy együtt legyél valakivel, aki veled van jóban-rosszban, vagy az kell, hogy senkivel ne legyél együtt, de várják azt, hogy veled lehessenek?

2016. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én jelenleg a barátommal vagyok együtt nem csaltam meg soha de ha egy másik srác vár rám akkor biztos ő szeret jobban. És..én a pasimat jobban szeretem de hajlok afelé hogy inkább a másikat válasszam emiatt. Bocsi ha nem értesz, néha én se értem magamat :D
2016. nov. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!