Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most friendzone? Vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most friendzone? Vagy mit akar tőlem? Mit kéne tennem? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Láttam, ahogy nézett(egyszerűen nem tudtam félreérteni, láttam, ahogy nézett) , beszélgettünk, mondta, hogy jól nézek ki, úgy éreztem ő is érez valamit. Azonban mikor megtudta, h tetszik nekem, azt mondta, h kedvel engem, nagyon szeret velem beszélni, de nem úgy. Aztán mikor ezt elfogadtam, elkezdett ő írni nekem, közös óráinkon beült mellém. Mikor beszélgettünk, kiderült, hogy rengeteg közös van bennünk. Nagyon jól elbeszélgettünk, szóval még működnénk is együtt. Ha szeret velem lenni, jól elbeszélgetünk, helyesnek is tart, akkor miért nem tetszem neki? Ha meg nem tetszem neki, miért kezdeményez nálam? Én ezt nem értem. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. dec. 2. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Játszadozik😊
2016. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt most nem igazán értem
2016. dec. 2. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először meg akar ismerni. Adj neki időt...lehet, hogy még ő sem tudja teljesen, hogy mit szeretne. Maradj vele továbbra is ilyen, mint most és légy türelmes. Lassan közeledj hozzá, hogy ne ijedjen meg egy esetleg kapcsolat kialakulásától.
2016. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!