Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik ha egy friendzone-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha egy friendzone-os srác a csaj tudtára adja, hogy többet akar?

Figyelt kérdés
Nos friendzone-ba kerültem de félek elmondani mivel valószínű menekülne előllem.17/F
2012. nov. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
hát szerintem ugyanúgy a szemedbe mondja majd hogy "friendzone" csak ő majd körbeírja hogy ne legyen olyan dúrva veled, de ki lehet abból is mászni.. csak idő kérdése ;)
2012. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Besülsz mint a szar,aztán kínos lesz a tudat, hogy még fene tudja hány évig úgy kell mászkálnod a np körül,hagy na ez a reménytelen szerelmes hülye, ez is ittvane! Ezután ezt fogja gondolni rólad. Én nem foglalkoznék vele, ha érzem,hogy nem akar tőlem többet. A barátzónások mindig nagy csicskák egyébként. Nem érdemes benyalni a nagyarcú nőknek.
2012. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy 2 eset lehetséges, mintha most látnád először:

1. Elküld a "maradjunk barátok" szöveggel

2. A nyakadba ugrik


Persze az 1. verzió hatására előfordulhat, hogy mégsem maradtok barátok, de egy olyan barátért nem kár, akiért epekedsz, mert csak rosszul éreznéd magad a közelében.

2012. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha részemről nem viszonzott az érzés, én elküldenélek egy időre, a saját érdekedben.
2012. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először menekül, utána meg jön a legyünk inkább barátok dumával, amire jobb elküldeni a faszba, különben sokat fogsz szenvedni. Én legalábbis így tapasztaltam, másnak biztos ennél pozitívabb élménye volt...
2014. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!