Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Akar tőlem valamit, vagy csak egy erőteljes "friendzone" kategóriában vagyok? Lassan bekattanok ettől.

Figyelt kérdés
Fősulira amikor elkezdtem járni volt egy haverom, aki felajánlotta, hogy lakjak nála albérletben. El is fogadtam, nem csak az albi miatt, hanem mert hullaszerelmes voltam belé. Egyik buli alkalmával nagyon rám nyomult, nála is aludtam (de nem volt semmi komoly), azt hittem lehet valami, de másnap elutasítóvá vált. Én még reménykedtem, de a legközelebbi alkalommal a szemem előtt smárolt már egy másik lánnyal. Mégis odaköltöztem hozzá, mert annyira belé voltam habarodva és reménykedtem. Azóta is folyton arról dumál, hogy mennyire szüksége van már egy barátnőre, de mégis mindig engem hív el bulikba, (ahol rendszerint más lányokkal kavar), a hétvégéket együtt töltjük... Mindig mondják, hogy viszonzatlan szerelem esetén kerüljem az illetőt, foglaljam le magam sportokkal, bulizzak. De mindezt hogyan tegyem meg, ha mindennap ott van a szemem előtt, együtt járunk kondizni, sportolunk, együtt megyünk inni...? Én nem értem ezt az egészet és már nagyon fáj. A vizsgákra sem tudtam koncentrálni, mert csak ő jár a fejemben. Mit javasoltok? Mondjam el neki, hogy érzek? Félek, hogy akkor kidobna az albiból, így viszont csak bekattanok ettől, hogy itt van az orrom előtt, mindent velem beszél meg, együtt csinálunk mindent, elhív sétálni stb. még sem kellek neki. Bocsi a sok nyafogásért, csak jelenleg nagyon a padlón vagyok. Ha tudtok valami hasznos tanácsot adni, hálás lennék érte! 20/L
2016. máj. 29. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Jol elcs eszted, sajnalom. :(


N

2016. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazán vigasztaló XD ezt eddig is tudtam...
2016. máj. 29. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Rugasd be és szexelj vele.

Ha aztán sem változik semmi költözz el és felejtsd el a pasit.

Vagy beszélgess vele, lehet, hogy valahol neki is van egy plátói szerelme, esetleg egy nagy csalódás miatt nem mer megbízni a nőkben.

2016. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát elég gyakran be szokott rúgni, de mondhatni még akkor is "kerül" engem. Illetve, amikor volt köztünk az a kevés valami az elején, akkor is be volt rúgva kissé. Szóval, nem hiszem, hogy ez változtatna bármin is, de köszi a választ. :D
2016. máj. 29. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálhatjátok józanul is, de akkor nincs mire fogni, ha rosszul sül el. :)

Jelenleg ez így elakadt. Ő nem akar téged, mert különben már lépett volna, szexszel nem rontja el a barátságot, ami bölcs dolog, neked meg ez így nagyon nem jó.

Költözz el, heverd ki, keress másik pasit. Még az is lehet utánad megy.

2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy beáldozni a barátságot érte, tedd féltékennyé. Ha ez nem válik be, maradnéka bevallós taktikánál. Sajnos szerintem az a baja, hogy nagyon kedvel, de nem akar komoly kapcsolatot most, csak kavarni, ezért is kerül, hogy veled ne rontsa el. Lehet a féltékenység felnyitja a szemét. Ha nem, akkor meg ne fojtsd magadba, inkább tisztázd vele....
2016. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2016. máj. 29. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akar tőled semmit, csak marhára élvezi, hogy valaki odáig van érte. Általában ez a viselkedés inkább a nőkre jellemző egyébként...:D
2016. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondhatnád neki tök őszintén, hogy hogyan érzel iránta és ha ő még az után sem akar tőled semmit, mondd neki, hogy szeretnél kevesebb időt vele tölteni, mert muszáj kiszeretned belőle. Ne menj vele sportolni, bulizni, sétálni, külöjülj el tőle és próbálj más srácokkal is ismerkedni közben.

Ha tudsz, járj csak este haza, aludni kb.

2016. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!