Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek úgy szerelmes, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy szerelmes, hogy még nem is beszéltem a kiszemelttel?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, nekem tetszik, ő is sokszor szokott nézni engem, de még nem beszéltünk. Érzek iránta valamit? Ez így lehetséges?

2016. dec. 2. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2016. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor így nem szerelem, csak fellángolás/vonzódás.


Ebben az esetben mondhatjuk, hogy a lány tetszik neked.

2016. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, és azt megkérdezhetem, hogy hanyadikos vagy mert én is ilyen szituban vagyok
2016. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem. Ha nem is ismered akk mit szeretsz benne? A személyiségét? Nem. A szokásait? Nem. Hogy mik iránt érdeklődik? Nem. Hogy milyen kedves? Nem. Hogy milyen humoros? Szintén nem. Hogy milyen csinos és szép? Ja, akkor csak tetszik neked :) ;)
2016. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól mert tetszik a dekoltázsa még nem leszel szerelmes belé, észlény.
2016. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez hülye g&ci. :'D XD
2016. dec. 2. 18:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta azt, hogy csak a dekoltázsa tetszik te gyök? :D
2016. dec. 2. 18:41
 8/15 anonim válasza:
Csatlakozom a "tetszik" táborhoz. Viszont én is kíváncsi vagyok hogy hány éves vagy, mert én is így voltam egy fiúval... De végül mondhatni utáljuk egymást. :D Szóval szurkolok neked!
2016. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miután nem ismered, csak a kinézete tetszhet.
2016. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Létezhet olyan, hogy szerelem első látásra egyébként. De amúgy, hogyha szerelmes leszel, akkor hát azt te belül szerintem biztosra tudni fogod. Egyébként lehet olyan is, hogy esetleg előző életetekben volt köztetek valami, és onnan is eredhetnek szerintem ilyen érzések.
2016. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!