Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba írjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 3-4 évvel fiatalabb és kb 5-6 éve nem beszéltünk de még mindig szerelmes vagyok belé. Megírjam neki? Nem néz hülyének hogy a semmiből írok neki? Eggyáltalán mit írjak neki? Sajnos nem nagyon tudunk találkozni azért úgy írnám meg! Én 18/F ő 16/L

#szerelem #sírni tudnék utánna #nagyon nagyon szeretem
2016. dec. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
18-16=3 vagy 4??
2016. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18-3 vagy 4 az szerintem nem 16 :D

Haat ha nem probalod meg soha nem derul ki, szerintem egy probat meger de ne azzal kezd hogy belezugtal hanem, hogy hello megismersz?? (Ha azt mondja bem az kixsit kinos lesz) aztan meg.. Ahhoz tudni kene hogy milyen viszonyban is voltatok akoriban?? Baratok? Ha csak tavolrol latad mindig, akkor amit irtam az kilove..

17f

2016. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó most nem a kor számít :D hát elég jó barátok voltunk
2016. dec. 3. 22:56
 4/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp írj rá. Elkezdesz vele beszélgetni utána próbálj meg gyakrabban írni neki, vagy ha látszik, hogy nem nagyon akar beszélgetni vagy sokáig nem ír vissza és ezt gyakran csinálja akkor bukta :/
2016. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek hogy nagyon össze akarok vele jönni de viszont nem akarok semmit elrontani ezért nem tudom mit írjak neki :(
2016. dec. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!