Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zygw kérdése:

Mit tegyek akkor ha a barátnőm egyfolytában srácokat keres hogy beszelhessen velük és táplálhassák az egoját, bokolnak neki meg minden és azt mondja nyugodjak meg engem szeret de közben mindig azt mondja ez a srác menyirre érti a dolgát?

Figyelt kérdés
Ha egy srác megunja elmegy de jön egy ujj.Nem mondhatom meg hogy mit érzek mert elhagy hogy én milyen féltékeny vagyok

2016. dec. 4. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tuti, hogy ott is hagynám a pecsába ha ilyet csinálna és le se szarja azt, hogy én mit érzek ezzel kapcsolatban...
2016. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnálom, de ő már nem a tiéd. Ha ezt csinálja nem kötődik eléggé hozzád. Sajnálom de bele kell törődnöd és túltenni magad rajta. Jobb lesz hidd el.;)
2016. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja igaza van az elottem ironak.

Mondd el neki, h ez neked rosszul esik, es lassuk h ez nem is egeszseges, h van baratja, aki bokol neki, es o mas fiuk bokjara vagyik.

Ha ennyi miatt kepes elhagyni, akkor nem er annyit a lany.

2016. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Tudod mit érnek az ilyen lányok nem? :D

Max egy 5-öst, fél órára...

2016. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlságosan féltékenynek tűnsz. Minden férfi bókol egy szemrevaló nőnek. Minden nő szereti, ha legyezgetik az egóját. Felnőttként viselkedni ez esetben annyit tesz, őszintén beszélni a dolgokról.
2016. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem felnőtt szemszögből is jogosan vagy féltékeny, ha a csajod egyfolytában másokkal flörtöl.
2016. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Du*d meg aztán nyomj a kezébe 5000-t , és küld el :D .


Az ilyen lányok ennyit érnek . Komoly kapcsolatra alkalmatlanok . Most szakíts mielőtt még mélyebb érzelmet érzel iránta. ( Tapasztalat )

2016. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!