Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem falujában van lány. Már ismerem őt kb. 2 éve és most nemtudom hogyan jött ez de tetszik sőt szinte már szerelmes vagyok belé. Szval hogyan tudnék közeledni felé? Most ugye téli vakáció és a vakáció összesnapját unokatesómnál fogom tölteni. Sokat szoktunk lógni összevissza és legtöbször a "kiszemeltem" is velünk van mert ugye unokatesómnak jó barátnője . Avval nem lenne baj hogy ottvan az unokatesóm mert vele mindig megbeszélek mindent és nem is pletykás. Én 14F, Ő 13L. Tudom fiatalok vagyunk nem ilyenekkel kell foglalkozni de nem ez volt a kérdés ugyhogy légyszi az ilyen kommenteket mellőzzétek.

2016. dec. 4. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

*azzal, csak h igy van helyesen, nem belekotni akartam.

Ha mar ott leszel uncsidnal, akkor legyel mindig a lany kozelebe, kezdemenyezz vele beszelgetest, viccelodj, erdeklodj folele, ilyenek :)

Es ha latod, h erdekled a lanyt, akkor elhivhatod vhova, mondjuk forrocsokit inni, vagy sutizni, vagy csak egy jot videojatekozni :D

Es ott mindig lesz tema, majd dicsergesd es igy tovabb...

2016. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ugy kell irni csak tegnap éjfélkor irtam ki a kérdést és hát na.

Köszi a tanácsokat, a viccelődés menni fog mert amikor "bekattanok" csak a marhaság jön belőlem.

2016. dec. 5. 15:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek a válaszok.:)
2016. dec. 5. 16:53
 4/7 anonim válasza:
Hali, ugyanazt mondanam mint az elozo :) és en is ezt csinalnam most mert nekem is tetszik egy lany csak o egy masik osztalyba jar es nem is ismer/meg es sem ot es nem tudom hogy o hozza hogy lehetne ha nem is ismerjuk egymast:D szoval te meg szerencsesebb is vagy.. esetleges helyesirasi hibakert sorry gyorsan irtam le :c
2016. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Irok privátot. Ismerkedésben elég jo vagyok
2016. dec. 6. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! 😊 Szerintem mikor vele vagytok, kérdezgesd (ne túl erőszakosan, azt nem nagyon szeretik a lányok!), dicsérd meg a haját, ha sétálni mentek, menj mellette, érdeklődj iránta! 😉 Aztán írj rá csak úgy Facebookon, kérdezd meg, hogy van, hogy telnek az ünnepek stb... Majd Szilveszterkor mindenképp írj neki, hogy "Boldog Új Évet!" Ha írsz neki egy puszilós smileyt, talán észreveszi, hogy tetszik neked. Legalábbis mikor nekem küldött egy fiú egy ilyen smileyt, rájöttem... (azóta együttvagyunk 😍)

Szóval.. Legyél udvarias, humoros, jófej. Ennyi a lényeg. 😉😊

2016. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh köszi!❤
2016. dec. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!