Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lemondjak róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lemondjak róla?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolánkban aki 1 osztállyal alattam van vagyis hetedikes. (Sajnos) beleszerettem.. De lehet hogy inkább szerelem már. 2 hete egy buli volt az iskolában és direkt felöltöztem szépen meg minden, ennek az osztályomban lévő fiúk hangot is adtak hogy szép vagyok. De ő nem vett észre . Ez a fiú év elején szakított a barátnőjével, és most sincs senkije. Bármit teszek nem nagyon vesz észre. Esetleg van valami tipp amivel sikerrel járhatnék? Szinte köszönőviszonyban sem vagyunk, csak néha-néha beszélgetünk 1 mondtatot.

Köszönöm a segítséget.:)



2016. dec. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. :D
2016. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:) a személyisége miatt nem merek odamenni mert ilyen nagyhangú fiú és az egész suli ismeri..
2016. dec. 5. 20:28
 3/4 anonim válasza:
"Véletlen" fuss fele össze a suliban , pl büfé vagy valami és köszönj neki,egyik barátnőddel menj és nevessetek valamin közben ;)
2016. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy pofátlan ember vagyok, de nem érzem kellemetlenül magam, ha meg kell kérdeznem egy kényes kérdést, lévén az hogy elmondja-e vagy sem, rá tartozik.

Ha nem mondja el, nem lesz rosszabb a világod, ez van, és kész. Ha elmondja, tök vidám lehetsz, hogy megosztja veled a gondolatait.


Ha csak egy kérdést tehetnél fel neki, mi lenne az?

Én a helyedben odamennék hozzá, és fel is tenném. És örülnék, hogy volt bátorságom ezt megtenni.


A többieket meg le kell tojni, ezzel csak azt éred el, hogy sebezhetővé teszed magad. Ne érdekeljen más véleménye, akit nem is ismersz.

2016. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!