Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek vele vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele vagy inkább lemondjak róla?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác de ugy veszem észre hogy nem nagyon érdeklődik irántam.. azis lehet hogy nem tetszek neki vagy azért mert egyszer randiztunk és nem sikerült valami jól, vagyis ő beszélt meg minden énmeg csak mint egy birka néztem ki a fejemből.(azért mert nagyon tetszett a srác és megsem tudtam szólalni szinte, meg nagyon izgultam) azóta ritkán beszélünk 1x 2x talán,ráírni sem merek,amugy sem szoktam nagyon ráírni emberekre,inkább ők rám, meg olyanokat csinál h megírom neki hogy megyek el köszönök, ő megnézi és nem is ír rá vissza.:S van ilyen oldi hogy lehet névtelenül írni énmeg írtam neki hogy ugy ráírnék csak nemmerek,meg van hogy vissza sem ír.. mire ő mondta hogy írjak rá nemfog ilyent csinálni, énmeg megkérdeztem tőle hogy mit tippel ki vagyok? és el is találta hogy én.. írtam neki utána de kb annyit beszéltünk hogy szia mizu stb aztán már ment is.. nemtudom hogy télleg elment vagy csak azt mondta:S

most ugy nézki hogy valamelyik hétvégén együtt megyünk koncertre és lehet inkább mégis lemondanám,mert nemtudom hogy érdemes-e.. szerintetek?

16/l


2012. szept. 28. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eddig azért nem kaptál választ, mrt mindenki lustva volt, hogy elolvassa (én sem olvastam el). Ha tetszik

menj el vele. Mi veszíteni valód van?

2012. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lencsilány14 válasza:
Hát szerintem aggy neki egy esélyt,ha jól sikerül a koncertes dolog és tényleg össze jöttök az nagyon jó de ha mégsem akkor se búsulj legalább élvezhetted a koncertet!!!
2012. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!