Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjak le róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak le róla? Egyáltalán lemondjak róla?

Figyelt kérdés

Egy lány csak barátilag kedvel. De én többet értek iránta, amit meg is mondtam neki.

Hogyan mondjak le róla, hogy ne érezzek többet iránta barátságnál? Vagy azért ne mondjak le róla? (Üziben elküldöm bővebben, ha írtok.)

16/F



2013. jún. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit reagált amikor megmondtad neki hogy többet érzel? Biztos, hogy elég egyértelműen fogalmaztál?
2013. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, egyértelműen fogalmaztam. Azt mondta, hogy csak barátilag kedvel.

Szóval akkor szerintetek mit tegyek?

2013. jún. 14. 20:16
 3/4 A kérdező kommentje:

Még azóta is nagyon hiányzik. Barátságba bele is nyugodtam már. Erre furcsán viselkedett velem, és megkérdeztem, hogy mi baja. És azt mondta, hogy elege van, mert velem kb. egy időben többen is szerelmet vallottak neki, egy ideig szüneteltetni akarja a barátságot.

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, mint barátot...

2013. jún. 21. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél úgy, mintha már nem érdekelne, néha beszélj vele természetesen, de ne lássa a jelét, hogy tetszik neked... meg fog őrülni, és talán rájön, hogy mit vesztett el, ha meg nem, akkor eltelik kb annyi idő, hogy nyugodtan barátkozhatsz vele tovább.
2013. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!