Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kik töltik a szilvesztert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik töltik a szilvesztert a párjukkal? Mi a program?

Figyelt kérdés

Mi arra leszünk 2 hónaposok,szóval együtt szilveszterezünk. De nem tudom mi legyen a program. Csak kettesben és kész? Bulizni nem akarunk...ti mit csináltok?:)

16/L és 21/F



2016. dec. 7. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én és az árnyékom már elég régóta együtt vagyunk, mi mindig csak kettesben vagyunk, eddig nem untuk meg még egymást:)
2016. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-Es en a 4 falal vagyok igy :)
2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha őket is nézem, akkor egészen jó bulik szoktak lenni körülöttem, csak nem vettem akkor eddig észre:D most nem így lesz, eldurvulnak a helyzetek és még a porszívónak is jut egy kis szeretet:D
2016. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, de ha lenne biztos nem lennék vele kettesben, kivéve persze ha rendelkezik ipari mennyiségű alkohollal és tűzijátékkal (ha fű is van nála akkor a szex is szóba jöhet)
2016. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ma mindenki,de jöhetne pár komolyabb válasz is:D
2016. dec. 7. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez számomra az élet:D egy vicc:D
2016. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En komolyan mondtam.. 4 fal kozott vagyok egy ilyen szobaban 024.
2016. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pacsi #7-es :D
2016. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs palim, nem tudok nyilatkozni mit csinálnánk, ha lenne. Valószínűleg 2 napig buliznánk, aztán együtt kijózanodnánk, és túlélnénk a másnapot.

Egy igazán bulizós srácba vagyok szerelmes, meg lényegében én is az vagyok, szóval csak ilyen programot tudok elképzelni.

2016. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

29-én költözünk össze, szóval szerintem 31-én is végig szeretkezni fogunk. ;)

Neeem... este bemegyünk Zürichbe, és barátokkal "bulizunk".

2016. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!