Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti hogy szoktátok tölteni a...

Pannika026 kérdése:

Ti hogy szoktátok tölteni a szilvesztert? Milyen programotok van? Ajánlotok valamit ha a kutyáddal töltöd a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne amit otthon tudsz csinálni h ne unatkozz.A legjobb barátnőm mással tölti a szilvesztert és nem szeretnék unatkozni.

2014. dec. 31. 00:47
 1/3 anonim válasza:
Tanítgasd a kutyádat mindenféle trükkökre aztán ha jól csinálja adj neki jutalomfalatot. Egyél,igyál,pár ismerősödnek küldj Boldog Újévet sms-t, nézd a tv-t,netezz.ilyenek. nekem ez lesz a programom mivel most úgy alakult h egyedül kell lennem. A neved alapján gondolom hogy lány vagy.Tarts szépségnapot. Ülj bele egy kád melegvízbe relaxálj. ha van akkor illóolajat is csepegtethetsz bele vagy rakj bele fürdőbombát. Radírozd le alaposan a testedet és az arcodat. Tegyél rá valamilyen arcmaszkot amit rajta kell hagyni. Csináld meg a körmeidet a kezeden meg a lábadon is. Reszeld formára fesd ki valamilyen lakkal. A hajadra tegyél ricinusolajat vagy hajpakolást. Remélem segítettem valamit :)
2014. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod nagyon jó ötleteket adtál és használni is fogom.Boldog új évet neked! :)
2014. dec. 31. 16:01
 3/3 anonim válasza:
Én a kutyát ilyenkor mindig beengedem a lakásba mert azt hiszi hogy eljött a vilagvége és úgy be van szarva és olyan műsort levág , hogy jobb mint egy buli :)
2014. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!