Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 eves lany,19 eves fiuval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lany,19 eves fiuval?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, én majdnem összejöttem egy 19 éves sráccal, de végül egy másik fiú mellett kötöttem ki (nem a kora miatt) és jól is tettem :) <3 Szerintem nem elítélendő ekkora korkülönbség :) 15L
2016. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudni, elég érettek-e hozzá mind a ketten. És pl a fiúnak meg kell érteni, hogyha esetleg még a 15 éves lány például várni akar, és nem szabad pl kihasználni, meg játszani és elhitetni vele, szóval ha a pasinak is elég komolyak a szándékai, akkor talán tudna várni. Egyébként nekem ez egy kicsit fura így korkülönbség terén. Mert pl arra gondolok, hogy a 15 éves lány még kislány, a 19 éves fiú viszont már lehet, hogy komolyabb. Ja de amúgy mondjuk nekem anno 17 évesen anyám aszonta, hogy hozzám már egy kb 21 éves illene. Szóval nem tudom. Meg még azt se, hogy a fiú tudna -e már nőként tekinteni a lányra, attól függetlenül, hogy a kislány mennyire érett egy kapcsolatra lelkileg. Szóval lehet, hogy észre se venné, szóval meg hát ha észre is venné, akkor lehet, hogy soknak tartaná most még ezt a korkülönbséget. De ha mindketten megbízhatók, és komolyak a szándékaik, akkor okés. A szülőket meg nem tudom, mennyire tiltanák el őket egymástól, mert azért az is benne lehet a pakliban. Mondjuk hallottam egy olyat, hogy egy fiú meg egy lány nagyon szerelmesek voltak egymásba, és megbeszélték, hogy a szülők előtt a pasi letagad két évet, és őt teljesen elfogadták, de már akkor is a lány talán volt már 18 mondjuk. Szerintem annyi már volt, lehet, hogy picivel több is, nem tudom igazából, mert nem emlékszem, régen olvastam; a pasiról meg azt mondták a szülőknek, hogy 25 vagy 24, pedig amúgy 27 volt. Vagy nem tudom, valami ilyesmi korúak voltak. De ezt azért nem bevetni ész nélkül, csak ha már eléggé érettek vagytok, akkor max, meg nem kell fejetlenül belerohanni bármilyen kapcsolatokba ám, szóval tényleg megbízható legyen a másik tutira, szóval ezt csak éretten szabad, de valaki nem feltétlenül tudja ezt önmagáról megítélni, és el is vakíthatja kicsit esetleg a rózsaszín köd, szóval ezzel vigyázni; de egyébként is, tényleg jó tiszta, őszinte lapokkal játszani, meg egyébként is, joggal, okkal óvják a szülők a gyereküket. Szóval, hogyha a pasi tud igazi nőként és egyenrangú félként tekinteni a lányra, és tudna várni is rá, akkor szerintem okés. De mondjuk pl szeretném látni, ha a lányomnak lenne egy pasija, és csak nagyon ritka esetben tiltanám el attól, akit szeret. Tényleg nagyon kevés esetben. De mondjuk minden szülő más, meg pl lehetne olyat is, hogy csak akkor találkozhattok, hogyha nyitva hagyjátok a szobátok ajtaját és ők, a szülők is ott vannak, szóval esetleg lehetne ilyet is bevezetni, ha a lány még nem elég nagy; de én nem tudom amúgy, csak leírtam, amik eszembe jutottak ezzel kapcsolatban. Szóval amúgy a pasi is nem biztos, hogy felfigyelne rá, hogy érdeklődést mutatna. De ha viszont mutat, hát akkor nem tudom, ha a pasi tette föl a kérdést, akkor szerintem udvaroljon bátran, de tényleg csak, ha komolyak a szándékai a lánykával. És ha ezt valahogy bizonyítja a szülők felé is, akkor király, akkor mindenki boldog lesz, mert ti összejárhattok minimum beszélgetni, többet még szerintem 15 évesen nem kell, és akkor majd később, ha még együttmaradtok, mikor már a lány is nagykorú lesz, összeköltözhettek.
2016. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem olyan vészes, de nagyban (sőt talán csak ebben) függ a felek érettségétől is!
2016. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:
90%
Nekem barátnőm igaz nem 15, hanem 16 éves, én pedig 19 vagyok, eleinte soknak éreztem, de kellemesen csalódtam. Ha jól kijöttök, és el tudjátok fogadni ezt a tényt, akkor szerintem nincs akadálya
2016. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem sok szerintem mar elegge erett ahoz hogy tudja hol a hatar.

Sok sikert!

2016. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!