Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen egy 15 éves fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 15 éves fiúval összejönni jó ötlet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből a két számból sokmindent nem lehet mondani. De szvsz működhet.
2016. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán. Kamaszkorban vagyok mindketten, amikor érni kezd bennetek a másik nem iránti vonzódás.
2016. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesem még ne pasizz. Ráérsz 2-3 év múlva is. De szerintem nem jó ötlet.
2016. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is, nem lehet elég korán kezdeni :) [Habár elfogult vagyok, mivel odáig vagyok egy 13 évesért :/ :D]
2016. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen hova pasizni, de most őszintén..? Én ezt nem értem, egy 13 éves kislánynak semmi keresnivalója még ilyen körökben, bőven ráér 2-3 év múlva is. Szóval szerintem egyáltalán nem jó ötlet.
2016. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova pasizni? Most kezd kamaszodni. Simán belefér egy közös fagyizás (csak egy példa, október végén fura dolog a fagyi :D), este a srác hazakíséri, ad egy puszit neki. Most van itt az ilyeneknek az ideje, nem 2-3 év múlva.
2016. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, most van itt az ideje. Rossz vicc volt.

Az új Btk. szerint, már 12 éves kortól nyugodtan lehet szexelni büntetlenül 18 év alattival. Úgy is az lesz, hogy majd befolyásolná és meg akarná dugni.

2016. okt. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!