Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak barátként kedvel?

Figyelt kérdés
A srác bámul,minden nap beszélünk suliban,nevet a vicceimen,tovább marad a kedvemért,ad a kajájából,mindenről tudunk beszélgetni ami csak eszünkbe jut,de igazából nem tudom, hogy tetszem e neki mert ő alapból is nagyon kedves és lehet csak ezért van. Lányokkal nem igazán szokott beszélgetni csak viccelődni, hülyéskedni velem viszont másabb úgy érzem. Nem hívott még el kettesbe sehova viszont barátokkal nagyon sokszor megyünk el egy társaságba, nem is ír rám de a képimet szokta likeolni meg minden úgyhogy nem tudom mi van.

2016. dec. 10. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bejossz neki :)
2016. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sok nőnek sőt férfiak is meglepő ha egy ember kedves. Én is férfiként a legtöbb nő barátom nő és sokszor ez kívülről félreérthető.

Viszont a leírtakbol én is arra tippelek, hogy bejösz neki. :)

2016. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!