Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszem a fiúnak, nagyon jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiúnak, nagyon jó barátok vagyunk és megvan az a szikra, de csak barátként tud rám nézni. Mi a baj velem akkor? Mit tegyek hogy megszeressen? 17/L

Figyelt kérdés

#baj #esély #szerelem #barátságy
2015. jún. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a közelében, hogy lássa számíthatsz rá. Vegyél részt az életében. De ne várd el tőle, hogy szerelmes legyen beléd, mert az érzelmek azok vagy jönnek maguktól vagy sem. Legyél gyengéd vele, de ne akard rábeszélni semmire, vagy lebeszélni semmiről. Ha tetszel neki, lehet csak időre van szüksége, amíg kialakul a szeretet. Minél többet vagytok együtt erre annál több esély van.
2015. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. jún. 13. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy arra azért kíváncsi lennék, miért gondolod azt, hogy valami baj van veled?

Nem tudom valahogy ezt már sok lánytól hallom vagy olvasom, de sose fogom megérteni, hogy miért gondolja egy lány azt magáról amikor esetleg semmi baj nincs vele, hogy vele van baj, és miért nem gondolja az a lány magáról ezt, amikor meg nyilvánvaló, hogy mi a baj vele.

Persze csak ha le akarod írni. Ha gondolod privibe is írhatod, ha nem akarod nyilvánosan, de tényleg csak akkor ha le akarod írni. Végülis ez a magánügyed. Semmi közöm hozzá. :)


1-es voltam.

2015. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok rossz kapcsolatom volt amiben én jöttem ki mindig rosszul. Ebből arra engedek következtetni h valami hiba bennem is van. A fiúba lassan 3 éve szerelmes vagyok de volt barátnője igy próbáltam élni a magam életét és ismerkedtem volt is két fiúm mindkettő megcsalt. Ez a fiú pedig más nekem az első szerelmem és most lenne esélyem rá h kijavítsam a multat de erőltetni nem akarok rá semmit se. Ritkán tudunk találkozni csak hetente kb. Viszont van egy közös legjobb barátunk is aki probál vele összehozni de erőltetni semmit nem lehet.
2015. jún. 13. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A rossz kapcsolatoknak nem biztos hogy te vagy az oka. Főképp ha te mindent megtettél azért a régebbi kapcsolataidban, hogy azok ne érjenek rossz véget, akkor valószínűleg nem te tehetsz róla. Ha rosszul választottál, és azért ment tönkre mert erre később jöttél rá az sem feltétlenül a te hibád, főképp ha tanultál a dologból és még egyszer nem követed el ugyanazt a hibát. Az ha tudtok hetente találkozni tök jó dolog. Nem mentek majd már a kapcsolat elején egymás agyára, sőt még lehet a találkozások közötti idő is segít abban, hogy jobban megszeressen, mert ha hiányozni kezdesz neki, akkor az már elég egyértelműen nem a barátság kategóriája. Aztán amikor találkoztok szépen ki tomboljátok magatokat. Azzal meg gondolom ő is tisztában van, hogy te 3 éve is többet éreztél iránta. Ha nem akkor majd mond el neki, biztosan sokat fog lendíteni a dolgon, mert még fontosabbnak fogja érezni azt, hogy ha érez irántad valamit, hogy törődjön veled és vigyázzon rád. Nem sok lány van aki képes 3 évig végignézni azt, hogy nem lehet az övé az ami a szeretete tárgya. Szóval szerintem igen szerencsésnek érezheti majd magát a srác. Csak vigyázz ezt azért ne éreztesd vele. :)
2015. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régen elmondtam neki aztán miután összejött egy csajjal azt hitte kapásbol ki is szeretek belőle... Nem igy lett. A közös legjobb haverunk szerint lehet látni rajtam h szeretem amit ő is észrevett. Lehet szerelmet kellene megint vallanom neki?
2015. jún. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!