Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk lájkolnak más lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lájkolnak más lányokat közösségi oldalon és néznek videót meg irnak egész nap mással, ha van baratnőjük?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki igen
2016. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az én barátom is, ez jelent rosszat, mert nagyon idegesít már, és nem lehet vele beszélni, hogy ne mert nem szeretem, mert tovább csinálja
2016. jan. 1. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert mi rossz van abban, ha nyomok egy tetszik-et?
2016. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy én azt érzem, hogy már nem tetszek neki..
2016. jan. 1. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt?
2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert bunkó velem, ha azt mondom megyek, akkor mas lannyal ir nekem meg azt mondja oke akkor menj
2016. jan. 1. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt komolyabb problémák vannak, mint hogy lájkolgat képeket a barátod. Ülj le és beszéld meg vele a problémát, ha nem megy, akkor szakítás.
2016. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele megbeszélni, kiabál mert féltékeny vagyok, meg tovább csinálja( már nagyon sokszor megpróbáltam megbeszélni vele, most is itt sírok de nem jönne ide inkább a telefonját basztatja -.-
2016. jan. 1. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
"ha nem megy, akkor szakítás." Ilyen kapcsolatot nem érdemes folytatni szvsz.
2016. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!