Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foxy The Pirate Fox kérdése:

Beleszerettem egy osztálytársamba, de félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazi vagány, fiús lány. Sokszor beszélgettünk viberen stb. és beleszerettem. Nagyon nem akarom elmondani neki, mert már nagyon régen voltak összetűzéseink, és egy kicsit dedósnak gondolt... Tegnap megkérdeztem erről, és azt válaszolta, hogy dedós nem vagyok, csak fura. Ráadásul egyre többször beszélget az egyik haverommal, akivel kezdenek összejönni! A szüleim sem támogatják az ötletet, szerintük "nem illünk össze". Az ízlésünk és az érdeklődési körünk is kb. megegyezik. Kérlek segítseteeeek!!!

2016. dec. 13. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele minél többet olyanról ami a lányt is érdekli. Itt a karácsony vegyél neki ajándékot, ne hagydj magad.
2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!