Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beleszerettem az egyik osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik osztálytársamba, de ő semmilyen módon nem vonzódik hozzám. Van esélyem? 13/f Többi lent

Figyelt kérdés
1 éve járunk egy osztályba 6.-óta most vagyunk hetedikesek. A lánnyal eleinte nem igen foglalkoztam. De úgy év vége fele elkezdtem vele barátkozni stb. Most erre az évre nagyon jóban lettünk legjobb fiú barátjának tekint. És erre a kapcsolatra igaz, hogy nincs fiú-lány barátság mert én beleszerettem. Nem tudom, hogy elmondjam e neki mert nem akarom elrontani a barátságunkat. Szinte a nap nagy részében együtt vagyunk (mármint suliban mert találkozni még nem hívtam el..) és végig beszélgetünk. Amikor megpróbálok közeledni hozzá (Nem kell rosszra gondolni még fiatal vagyok :D) ölelés, puszi stb. akkor ő távolodik. Nem tudom mit tegyek van esélyem? A barátságunkat nem szeretném elrontani mert imádok vele beszélgetni. A válaszokat előre is köszi.

2016. okt. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, de szerintem nincs esélyed. Legalábbis nem valami sok, hiszen te magad írtad, hogy semmilyen módon nem vonzódik hozzád. Ott a válasz. Persze probálkozzhatsz, de én inkább keresnék mást és megtartanám ezt a jó barátságot.

2016. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves lányok sokkal fejlettebbek a fiúknál.
2016. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem erőltetném ha a lány nem érdeklődik akkor nem éri meg próbálkozni.
2016. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!