Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok. Felettem jár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FreddieM kérdése:

14 éves vagyok. Felettem jár egy lány, még ő is 14, egyszer egy kiránduláson nagyon sokat lógtunk, ő is közeledett. Viszont ha írok neki, néha válaszra sem méltat, de néha nagyon kedves. Belé estem. Mit tegyek? Harcoljak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 19:19
 1/1 anonim válasza:
100%

Nagy tapasztalt 20 évesként mondom néked: szard le :D a leghatékonyabb puncimágnes az ha leszarod. Persze ne teljesen mert akkor az erős öngól. Fordítsd meg a kockát: ha neki kell valami, ne válaszolj azonnal, de viszont nem sokkal később legyél vele nagyon kedves. Ezzel összezavarod. Az a szomorú valóság hogy neki tetszik az hogy akármikor leakaszt a fogasról amikor kellesz neki. Ha harcolsz érte azzal a saját papucs mivoltodat bizonyítod.


Ezúton szeretnék elnézést kérni az összes lánytól akikre a fentiek nem hatnának és nem igazak.

2016. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!