Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Mindig a pótot fogom ki ha verseny van tartalék vagyok, kiránduláson indig a pótágy. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
13/L alsó tagozatba alig szóltak hozzám nem voltam a legismertebb személy, ott is tartalék voltam.Velem van a baj? ha akar valaki ismerjen meg és mondja el mi baj van velem. Köszi előre ::)

2014. máj. 20. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy szeress játszani, az mindegy hogy hogyan.

A másik: sokan mondják, hogy ne figyelj arra amit mondanak rólad, igenis figyelj egy picit, lehet hogy a kritikák mellett kibukik rólad olyan dolog, amit mások tényleg nem szeretnek benned, próbálj ezen változtatni ha szeretnél. Persze a rosszmájú véleményekre tényleg nem kell hallgatni.

Játszottál már igazmondó széket? Hasonlóan próbáld. Kérdezz meg olyan emberket akik kedvelnek téged, hogy őszintén mit gondolnak rólad. Fogsz kapni hideget meleget, de sokat tanulhatsz belőle.

2014. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!