Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim azt mondják, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim azt mondják, hogy ne legyünk együtt, de már lassan egy hónapja együtt vagyunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú régebben nagyon rossz volt ,de azóta változott ,nagyon rendes lett. A szüleim még ott tartanak ,hogy ő rossz,bolond meg ilyenek... Ma láttak minket ,ahogy sétáltunk amikor mentünk haza és amikor haza értem már egyből mondták ,hogy ugye nem járok vele meg ,hogy még véletlen se legyünk együtt.... Mi pedig szeretjük egymást. Egy suliba járunk és ebben a tanévben lettunk jóba és pár nap és 1 hónapja vagyunk együtt. Mit tehetnék? A szüleimmel nem nagyon vagyok joba.

2016. dec. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajjj... hany eves vagy, 12?
2016. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hónap alatt aztán ne várd, hogy megváltozik a véleményük, ha egyszer olyan volt.... Majd ha egy év múlva is együtt lesztek és akkor is utálni fogják, na majd akkor panaszkodj. Egy hónap alatt te se ismered ki igazán a srácot, nemhogy a szüleid!
2016. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ők azt akarják, hogy ne járjunk,ne mondjak nekik semmit?

14vagyok

2016. dec. 14. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

de halgassa szüleidre ők csak jót akarnak akkor is ha ezzel fájdalmat okoznak.

majd kihevered,és találsz egy olyan srácot aki valóban jó.és mindig az volt.

2016. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Holnap beszelek vele,ha érdekel valakit majd szolok,hogy mi lett

2016. dec. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!